PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Metody zahušťování vlasů

OBJEM
Image is not available

Dokonale hustých vlasů plných objemu lze dosáhnout jak díky některé z metod trvalejšího prodloužení/zahuštění vlasů, tak i prostřednitvím vlasových příčesků - a to za pár minut.

Slider

 

Tajemství krásných vlasů často netkví v délce, ale v objemu. Nabídněte svým klientům zahuštění vlasů jednou z moderních metod prodlužování/zahušťování vlasů! Společnost ProfiBeauty nabízí v rámci Hair Academy řadu školení a kůrzů věnovaných těm nejžádanějším technikám. Pokud vaši klienti trpí úplnou či částečnou ztrátou vlasů, trápí je lysinky nebo jen jednoduše chtějí mít možnost volby, je pro ně tím nejvhodnějším řešením některý typ vlasového příčesku. Podprobnější informace naleznete v jednotlivých sekcích níže.

LLLLK

Rychlá změna image či zamaskování řídkých vlasů a lysinek... Vlasové příčesky jsou perfektním řešením! Vše navíc zvládnete v pohodlí domova a za pár minut.

EWEE

Módní doplněk, po kterém v současnoti sahá stále více žen. Podívejte se na naši nabídku trendy paruk a užívejte si novou image každý den.

BB

Naše vlasové příčesky jsou vhodné jak pro příležitostné, tak každodenní nošení, zamaskují proplematické partie, a to se zárukou pohodlného nošení.

JJJ

Rádi byste si dlouhých a hustých vlasů užívali každý den? Využijte jedné z metod zahušťování vlasů, které nabízejí trvalejší efekt!