PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vlasy ProfiBeauty

LUXUSNÍ VLASY PROFIBEAUTY
Image is not available

Součástí portfolia firmy ProfiBeauty jsou výhradně pravé lidské vlasy té nejvyšší kvality. Vsaďte na jistotu a dopřejte si opravdový luxus.

Slider

 

Společnost ProfiBeauty byla vytvořena za účelem zbourat veškeré bariéry a předsudky, které jsou spojovány s prodlužováním vlasů. Prodlužování vlasů je naší vášní již 10 let a za tu dobu jsme zvládli dotáhnout naší výrobu vlasových produktů k dokonalosti. Naším cílem je rozšířit prodlužování vlasů do všech kadeřnických salónů v ČR a ukázat klientům, že tato služba není nic neobvyklého, ale naopak velmi moderní způsob, jak docílit změny image. Nyní je prodlužování vlasů ještě více dostupné pro všechny, nabídněte klientům to nejlepší v oboru prodlužování vlasů.

 

ProfiBeauty vám nabízí:

● největší výběr vlasového materiálu pro prodlužování vlasů ve střední Evropě

● nejlepší poměr ceny a kvality

● zpracování vlasů pro všechny metody prodlužování vlasů

● exkluzivní vlasový materiál určený profesionálním salonům krásy i koncovým zákazníkům

 

 

Základní dělení vlasů

 

1. Dle původu vlasů
Středoevropské Tyto vlasy jsou původem z České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska.
Řecké Vlasy pocházející z Řecka.
Evropské  Takto pojmenované vlasy jsou zavádějící, obvykle prodejce nabízí v této kategorii mix vlasů z výkupu a vlasy dovážené z Ruska.
Východoevropské Výhradně ruské vlasy a vlasy z okolních zemí bývalého Sovětského svazu - Ukrajina, Bělorusko, Lotyšsko, Estonsko, Litva apod.
Kazašské Černé vlasy z Kazachstánu, často barvené na přání zákazníka.
Indické Vlasy z Indie poznáte jednoduše - jsou vždy jemně vlnité (nikdy ne rovné), jsou jemné struktury.
Asijské - REMY Hrubší, chemicky upravené vlasy, REMY = srovnané vlasy po směru růstu (do kořínku po konečků), označení REMY se uvádí pouze u asijských vlasů, u ostatních vlasů je seřazení po směru růstu samozřejmostí. U Asijských se občas nabízí i odpadní vlasy jako je evropský typ - zde nejsou vlasy seřazeny a dochází k častému cuchání i při dobré péči o tyto vlasy, bohužel prodejci zejména na Aukru a menších eshopech prodávají tyto vlasy jako REMY!
Brazilské apod. Brazilské vlasy se do ČR nedovážejí, takto pojmenované vlasy jsou obvykle Asijské vlasy, které jsou trvalené (kudrnaté), velmi nekvalitní a jejich nákup nedoporučujeme. Pokud chce někdo kudrnaté vlasy, doporučujeme zakoupit naši kulmu na prodloužené vlasy a kvalitní vlasy východoevropské nebo středoevropské, případně vlnité vlasy řecké.

 

2. Dle struktury
Velmi jemné        indické, některé středoevropské vlasy
Jemné indické, některé středoevropské vlasy
Normální středoevropské vlasy, některé východoevropské
Hrubé východoevropské, asijské REMY, kazašské vlasy
Velmi hrubé některé kazašské vlasy

 

3. Dle vlnitosti
Rovné některé středoevropské a řecké, východoevropské, asijské REMY, kazašské
Lehce nebo jemně vlnité některé středoevropské, řecké a východoevropské, indické
Vlnité některé středoevropské, řecké, některé indické, trvalené asijské
Kudrnaté některé středoevropské, trvalené asijské

 

4. Dle zakončení
Surové Takto označené vlasy jsou střižené, bez zakončení, používají se například pro metodu EXTENDMAGIC. Ze surových vlasů se také ručně háčkováním vlásek po vlásku vyrábí paruky, nebo clip in tupé.
Keratinový nehtík - FLAT TIP V našem eshopu pramínkujeme na rovný (FLAT) tip, nebo-li keratinový nehtík pravým italským keratinem, který je vysokoteplotní a zaručuje spolehlivost pro metodu keratin za tepla nebo keratin za studena.
Keratinové zakončení - I TIP V našem eshopu pramínkujeme na (I) tip, nebo-li keratinový zakončení pravým Italským keratinem, který je vysokoteplotní a zaručuje spolehlivost pro metodu Micro Ring, Nano Ring.
Vlasové pásky Vlasové pásky nabízíme v provedení ProfiTape z východoevropských vlasů a NanoTape, které jsou vyráběny za pomocí nanotechnologie ze středoevropských vlasů.
Pásy vlasů Slouží pro výrobu clip in vlasů, culíků, samostatných pásů či jiných příčesků.
MicroTubes Speciální zakončení pro metodu micro tubes.

 

5. Dle životnosti
Středoevropské Nebarvené - 8 - 12 aplikací*
Barvené – 8 aplikací*
Řecké 

6 - 8 aplikací*

Východoevropské

4 aplikace*

Kazašské

4 aplikace*

Indické

4 aplikace*

Asijské - REMY

2 - 3 aplikace*

* živnostnost vlasů je uvedena jako maximalní z dlouholetých zkušeností našich klientů, jsou samozřejmě i výjimky s delší živnostností (každý cop je unikátní, byť pro vás vybíráme to nejkvalitnější zboží). Všechny vlasy lze zničit bez rozdílu už po jedné aplikaci, a to v případě nedodržení pokynů k použítí a nepoužívání správné doporučené kosmetiky výrobcem na naše vlasy. Vlasy jsou barveny naší technologií, proto je používání naší kosmetiky klíčové a jen tehdy vám garantujeme spokojenost!

 

 

Jaké vlasy vybrat?

 

Pokud si chcete jednotlivé druhy vlasů přehledně porovnat, využijte náš porovnávač druhu vlasů nebo si níže přečtěte více informací o každém jednotlivém typu vlasů.

 

STŘEDOEVROPSKÉ VLASY

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Z hlediska životnosti a kvality jde jednoznačně o nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů.

Středoevropské vlasy se vyznačují dokonalou jemností, hladkou strukturou a různorodostí vlnitostí. Vlasy jsou k dostání v přírodní, neboli přirozené barvě, bez jakýchkoli chemických zásahů - poté je označujeme jako panenské, nebo naopak barvené, jejichž životnost je téměř nekonečná. Stejně různorodá je i vlnitost, najdeme pro vás vlasy přísně rovné, vlnité nebo hojně kudrnaté.

Středoevropské vlasy se chovají naprosto stejně jako živé vlasy vyživované od konečků. Nikdo nepozná, že jsou prodloužené, pokud jsou aplikovány řádně vyškolenou kadeřnicí. Jejich cena se řadí mezi nejvyšší, protože jsou velmi vzácnou surovinou. Panenské evropské vlasy nabízíme v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, ale světlé jsou velmi vzácné, proto je mezi tmavými a světlými (dětskými) patrný cenový rozdíl. Tyto vlasy pochází výhradně z výkupů provedených v České republice, Polsku případně na Slovensku.

ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každý set je zachován v původních copech - to znamená, že žádný set není namíchán z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita.

Středoevropské vlasy lze připravit na všechny metody prodloužení a na jakákoliv zakončení. ProfiBeauty jako jediný prodejce nabízí středoevropské vlasy na moderních vlasových páskách NanoTape.

Středoevropské vlasy jsou kvůli své extra jemné struktuře nepoddajné. Obecně se vlasy ve vlhku rády narovnávají (ale nelze tak specifikovat všechny vlasy - co cop, to originál). Pokud rády radikálně měníte odstín vlasů, nedoporučujeme barvení/bělení v domácích podmínkách. Vlasy jsou náchylné ke spálení, protože jsou velmi jemné a tenké. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy. Středoevropské vlasy by neměly taktéž nosit zákaznice s hrubší strukturou vlasů.

Zakončení: keratin, micro ring, vlasové pásky NanoTape, ProfiTape, micro tubes, tupé, paruka, Clip in, tresy

Délka vlasů: 10 cm – 120 cm

Struktura vlasů: velmi jemné, hladké zcela přírodní vlasy

Odstíny: panenské tmavé i světlé, barvené vlasy dle palety odstínů

Cena 1 pramene: 14 Kč – 135 Kč (90 cm)

Lesk vlasů: přirozený lesk až mat, identická shoda s našimi vlasy

Životnost panenských vlasů: 8 - 12 aplikací

Životnost barvených/bělených vlasů: 8 aplikací

 

VÝCHODOEVROPSKÉ VLASY

Východoevropské vlasy neboli ruské vlasy se dovážejí ze zemí jak je Rusko, Ukrajina Bělorusko, Moldávie, Estonsko atd. Vyznačují se hrubší strukturou, pevností a rovným i lehce vlnitým tvarem. Životnost východoevropských vlasů se pohybuje okolo 1 - 2 let. Vlasy jsou velmi poddajné a snadno tvarovatelné, přičemž pevné vlny vydrží i několik dní.

Východoevropské vlasy dovážíme v panenských tmavých odstínech. Poptávka po tomto druhu vlasů se značně zvýšila, a to především v rámci světlejších odstínů, které v této cenové kategorii v panenských odstínech nejsou k dostání. Proto je pro vás barvíme šetrnou evropskou technologií, která zachovává plnou kutikulu vlasů.

Struktura východoevropských vlasů je hrubší, proto je nedoporučujeme zákaznicím s jemnými vlasy. Východoevropské vlasy jsou pro ženy s pevnější strukturou vlasů. V opačném případě by mohlo dojít k vlasové nekompatibilitě, kde se hrubší východoevropské vlasy oddělují od jemných, a tím celkový vzhled prodloužení vlasů nepůsobí přirozeně.

Na vlasy v tmavých odstínech poskytujeme záruku proti cuchání. Zároveň garantujeme jednotný směr růstu vlasů v každém copu a nejlepší kvalitu.

Východoevropské vlasy připravíme do jakéhokoliv odstínu a do jakékoli metody prodloužení vlasů: ručně vyrobené tresy, vlasové pásky, veškeré trvalé metody prodloužení, tupé, příčesky dámské i pánské, paruky.

Východoevropské vlasy jsou v nabídce za velmi nízkou cenu: do 35 Kč/1 pr za 50 cm vlasy.

Zakončení: keratin, microring, microtubes, vlasové pásky NanoTape, Clip in, Tupé, paruka, libovolné tresy

Délka vlasů: 30 cm – 140 cm (velmi náročné k sehnání, delší dodací lhůta)

Struktura vlasů: jemné, rovné i vlnité, zcela přírodní vlasy v panenských tmavých odstínech

Odstíny: všechny odstíny v paletě barveny nebo šetrně tónovány podle vzorníku odstínů. Lze vyžádat panenský tmavý odstín, nikdy nebarvený v odstín 1, 1b, 2, příležitostně 4

Lesk vlasů: vlasy jsou již v surovém stavu velmi lesklé, po barvení jsou lesklé a výrazné o to víc. Vhodné pro ženy s velmi zdravými, lesklými vlasy. Nehodí se pro klienty s poškozenými, příliš matnými vlasy.

Cena 1 pramene: 22 Kč – 85 Kč (90 cm)

Životnost vlasů: 4 aplikace

 

ASIJSKÉ VLASY

Asijské vlasy REMY patří celosvětově mezi nejrozšířenější vlasový materiál. V panenském stavu velmi hrubé a tvrdé, aby se jejich struktura zjemnila, prochází před barvením speciální chemickou úpravou. Směr růstu vlasů je plně zachovám, ale kutikula vlasů již ne. Po barvení je proto aplikována také silikonová vrstva pro dodání lesku a prodloužení životnosti. Nenechte se však odradit. Pokud budete používat šetrné přípravky - bezsulfátové, které jsou vhodné na barvené vlasy (neodstraní ochrannou silikonovou vrstvu), vlasy vám vydrží i půl roku. Životnost všech kategorií vlasů prodloužíte až dvojnásobně pokud si vyberete šetrnou kosmetiku s minimem sulfátů.

Životnost asijských vlasů REMY je 6 – 9 měsíců. Vzhledem k tomu a jejich vlastnostem jsou nejvhodnější pro výrobu Clip in vlasů, příčesků a jiných vlasových doplňků, které vyhledávají zákaznice toužící po dlouhých vlasech jen na určitě příležitosti. Použití REMY vlasů na Clip in a s tím souvisejícím občasným nošením se snižuje míra jejich opotřebení. Vhodné jsou pro zákaznice, co rády experimentují s barvami.

REMY vlasy jsou poměrně tvrdé a náchylné k cuchání, pokud použijete špatnou péči, která z vlasů agresivně odstraňuje svrchní silikonovou vrstvu. REMY vlasy určitě nejsou vhodné pro náročnou klientelu, která vyžaduje od vlasů přirozený vzhled a nenáročnou péči. REMY vlasy se i po umytí musí stylovat (žehlit, natáčet). Nedoporučujeme je proto začátečníkům, kteří neumí o vlasy řádně pečovat a upravovat je. Životnost REMY vlasů je nejnižší ze všech.

Z hlediska péče doporučujeme používat VÝHRADNĚ přípravky na prodloužené vlasy od ProfiBeauty.

Cena asijských vlasů REMY je nejnižší ze všech. Na kompletní prodloužení doporučujeme 150 pr – 3 balení. Konečná cena 1 797 Kč.

Zakončení: keratin, microring, microtubes,Clip in, Tupé, paruka, libovolné tresy, Easy Clip on

Délka vlasů: 40-65 cm

Struktura vlasů: rovná až vlnitá

Odstíny: jakýkoli dle palety 30 odstínů

Životnost vlasů: 2 - 3 aplikace