PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

DIMENZE KVALITY

 


 Středoevropské vlasy

Nabízíme: Středoevropské vlasy panenské, Středoevropské vlasy barvené

Středoevropské vlasy jsou skvostem mezi vlasy k prodloužení. Jednoznačně nejluxusnější materiál k prodloužení vlasů z hlediska životnosti a kvality. Investice do středoevropských vlasů se vyplatí především těm z vás, které toužíte po dlouhodobém prodloužení vlasů. 

Středoevropské vlasy se vyznačují dokonalou jemností, hladkou strukturou a různorodostí vlnitostí. Vlasy jsou k dostání v přírodní, neboli přirozené barvě bez jakýchkoli chemických zásahů, nebo naopak barvené, jejich životnost je téměř nekonečná. Stejně různorodá je i vlnitost, Najdeme pro vás vlasy přísně rovné, vlnité nebo hojně kudrnaté.

Středoevropské vlasy se chovají naprosto stejně jako živé vlasy vyživované od konečků. Nikdo nepozná, že jsou prodloužené, pokud jsou aplikovány řádně vyškolenou kadeřnicí. Jejich cena se řadí nejvyšší, protože jsou velmi vzácnou surovinou. Panenské středoevropské vlasy nabízíme v tmavých i světlých odstínech. Tmavé jsou běžně k dostání, ale světlé jsou velmi vzácné, proto je mezi tmavými a světlými (dětskými) patrný cenový rozdíl.

Středoevropské vlasy jsou výhradně z výkupů provedených v České republice, Polsku případně na Slovensku. Nerozdělujeme Středoevropské vlasy do různých kategorií, zachováváme jednu a pouze odlišujeme ceny podle jednotlivých odstínů. Vlasy středoevropské jsou vždy v nejvyšší kvalitě a veškeré vlasy kratší než 10cm jsou vyčesávány (neplatí u vlasů 10-20cm). Vlasy jsou hebk é, jemné, pevné, nepoškozené, konečky zacelené, zcela zdravé a především krásné. Středoevropské vlasy lze připravit na všechny metody prodloužení a na jakákoli zakončení.

ProfiBeauty jako jediný nabízí Středoevropské vlasy na moderních vlasových páskách NanoTape.

ProfiBeauty garantuje původ vlasů a taktéž fakt, že každý set je zachován v původních copech - to znamená, že žádná set není namíchán z vlasů od více dárců. Jeden výkup = jeden cop! Jen tak zůstává zachována nejvyšší kvalita.

Středoevropské vlasy jsou kvůli své extra jemné struktuře nepoddajné. Obecně se vlasy ve vlhku rády narovnávají (ale nelze tak specifikovat všechny vlasy - co cop, to originál). Pokud rády radikálně měníte odstín vlasů, nedoporučujeme barvení/bělení v domácích podmínkách. Vlasy jsou náchylné ke spálení, protože jsou velmi jemné a tenké. Z tohoto důvodu je nedoporučujeme ženám, které rády nosí jeden den vlasy rovné a druhý den natočené pomocí kulmy.

Zakončení: keratin, microring, nanoring, microtubes, vlasové pásky

Délka vlasů: 10cm – 120 cm

Struktura vlasů: velmi jemné, hladké zcela přírodní vlasy

Odstíny: panenské tmavé i světlé, barvené vlasy dle palety odstínů

Cena 1 pramene: 14 Kč – 135 Kč (90 cm)

Lesk vlasů: přirozen. lesk až mat. Identická shoda s našimi vlasy

Životnost panenských vlasů: 4 roky a déle

Životnost barvených/bělených vlasů: 3 - 4 roky


 


Východoevropské vlasy

Východoevropské vlasy neboli ruské vlasy se dovážejí ze zemí jak je Rusko, Ukrajina Bělorusko, Moldávie, Estonsko atd. Vyznačují se hrubší strukturou, pevností a rovným i lehce vlnitým tvarem. Životnost Východoevropských vlasů se pohybuje od 1 - 2 roky. Vlasy jsou velmi poddajné a snadno tvarovatelné, přičemž pevné vlny vydrží i několik dní. 

Východoevropské vlasy dovážíme v panenských tmavých odstínech. Poptávka o tento druh vlasů se značně zvýšila a to především o světlejší odstíny, které v této cenové kategorii v panenských odstínech nejsou k dostání. Proto je pro vás ruské vlasy barvíme šetrnou evropskou technologií, která zachovává plnou kutikulu vlasů.

Struktura Východoevropských vlasů je hrubší, proto je nedoporučujeme zákaznicím s jemnými vlasy. Východoevropské vlasy jsou pro ženy s pevnější strukturou vlasů. V opačném případě by mohlo dojít k vlasové nekompatibilitě, kde se hrubší východoevropské vlasy oddělují od jemných, a tím celkový vzhled prodloužení vlasů nepůsobí přirozeně.

Na vlasy v tmavých odstínech poskytujeme záruku proti cuchání. Zároveň garantujeme jednotný směr růstu vlasů v každém copu a nejlepší kvalitu.

Východoevropské vlasy připravíme do jakéhokoliv odstínu a do jakékoli metody prodloužení vlasů: ručně vyrobené tresy, vlasové pásky ProfiTape, veškeré trvalé metody prodloužení, tupé, příčesky dámské i pánské, paruky.

Struktura vlasů z Ruska a okolních států je o něco pevnější a silnější, tudíž nevhodná pro klientky s velmi jemnými vlasy. Z hlediska péče o východoevropské vlasy doporučujeme speciální vlasovou kosmetiku. Více informací najdete také v článku “Péče o Východoevropské vlasy”.

Východoevropské vlasy jsou v nabídce za velmi nízkou cenu: do 35 Kč/1 pr za 50 cm vlasy.

Zakončení: keratin, microring, nanoring, microtubes, vlasové pásky

Délka vlasů: 30 cm – 140 cm (velmi náročné k sehnání, delší dodací lhůta)

Struktura vlasů: jemné, rovné i vlnité, zcela přírodní vlasy v panenských tmavých odstínech

Odstíny: všechny odstíny v paletě barveny nebo šetrně tónovány podle vzorníku odstínů. Lze vyžádat panenský tmavý odstín, nikdy nebarvený v odstín 1,1b ,2, příležitostně 4

Lesk vlasů: vlasy jsou již v surovém stavu velmi lesklé, po barvení jsou lesklé a výrazné o to víc. Vhodné pro ženy s velmi zdravými, lesklými vlasy. Nehodí se pro klienty s poškozenými, příliš matnými vlasy.

Cena 1 pramene: 22 Kč – 85 Kč (90 cm)

Životnost panenských vlasů: 1 (světlé) - 2 roky (tmavé)


 


Clip in vlasy

CLIP IN vlasy na sponkách je jedna z nejpopulárnějších metod prodloužení ve světě. Na prodloužení vlasů pomocí CLIP IN nemusíte navštěvovat profesionální salony, které Vám vlasy aplikují. Stačí si pouze CLIP IN zakoupit a aplikace clip in zvládnete své pomocí z pohodlí Vašeho domova. 

V této kategorii naleznete nejkvalitnější CLIP IN REMY. Nabídka a varianty vlasů CLIP IN jsou největší na našem trhu. Posuďte samy rozdíly v jednotlivých druzích, zaručujeme, že Středoevropské CLIP IN prodáváme v ČR jako jediní.

Rada pro zákazníky: pozor na produkty nabízené jinde, které nesou název REMY vlasy evropského typu. Nikdy nelze tyto 2 kategorie nabízet jako jeden druh vlasů. Kategorie vlasů a jejich životnost se liší. Často také prodejci prodávají REMY vlasy, ikdyž této kvality nedosahují. Nejčastější podvod na zákazníka u jiných prodejců je ale právě hra s gramáží setu, prodejci uvádí váhu včetně obalu, sponek apod. Zákazníka musí vždy zajímat čistá gramáž vlasů, ta je rozhodující pro finální vzhled.

Proč Clip in z ProfiBeauty?
1. nabízíme nejširší škálu odstínů, délek a druhů vlasů na trhu
2. garantujeme nejnižší ceny produktů. Najdete levnější? Napište nám a my nejen cenu srovnáme, ale také nabídneme další 5% slevu
3. ZDARMA konzultace online s našimi profesionály, kteří prodlužování vlasů provádí dnes a denně. Poradí Vám s výběrem odstínu, délky i druhem vlasů
4. vše je skladem v Praze, každá délka clip in, každá hustota, každý druh vlasů
5. odesíláme do druhého dne od objednání, stihnete si objednat do 12:00? Odešleme ještě v ten stejný den
6. zboží lze vybrat také osobně, vše si prohlédnete na vlastní oči a s pomocí vyškoleného personálu vyberete to perfektní právě pro Vás!


 


Vlasové pásky 

Vlasové pásky, jedna z nejpopulárnějších metod prodlužování vlasů současnosti. Proč nejpopulárnějších? Prodlužování vlasovými páskami je jednoduché, extrémně rychlé, efektivní a oproti jiným metodách velmi pohodlné. Za 30 minut budou Vaše vlasy hustější, delší, zdravější a Vy získáte instantní sebevědomí. Vlasové pásky  zkrášlují mnohé z Vás již 3 rokem a jejich popularita neklesá. Proto jsme celé kategorii dodali nový „Facelift“, paleta byla rozšířena na 24 odstínů.

 

ProfiBeauty HAIR EXTENSION Vám nabízí a zaručuje nejvyšší kvalitu vlasů, širokou nabídku odstínů, délek a zpracování vlasů, selektivní vlasy z vlastní produkce pod přísným dozorem vlásenkářů, kteří se pohybují v oboru desítky let.

Nabízíme možnost spolupráce a prodej s velkoobchodní slevou. Pročtěte si náš partnerský velkoobchodní program.

Proč si vybrat naše vlasové pásky?

- jen ProfiBeauty Vám nabízí pravé Východeovropské(ruské),pravé Středoevropské(české vlasy z výkupů) na páskách, kvalitu lze porovnat i s konkurenčními kopiemi od malých prodejců,ale stejně se vrátíte k nám a usoudíte sami, že naši kvalitu nelze zkopírovat a už vůbec ne srovnávat
- řídíme se přísným postupy při barvení vlasů šetrnou technologií demigmentování vlasů
- naši vlásenkáři jsou profesionály v oboru s desetiletými zkušenostmi
- ProfiBeauty má vlastní produkci vlasových pásek

- Spojovací materiál je Made In Germany

Jaké vlasové pásky nabízíme?
1. ProfiTape - vlasové pásky z východoevropských vlasů s letitou tradicí. Na trhu již třetím rokem s tisícemi spokojených zákaznic. 
2. NanoTape - vlasové pásky ze středoevropských vlasů zhotovené nanotechnologií. Nabízíme je ve dvou velikostech - 1cm široké po 50 kusech nebo 3 cm široké po 20 kusech.


 


Příčesky, culíky, ofiny

Zdá se Vám, že Vašemu účesu chybí už jen kousek k dokonalosti? Nebo potřebujete rychlé prodloužení Vašich vlasů? S našimi příčesky, culíky a ofinami bude Váš účes dokonalý! Rychlý způsob jak oživit účes. Dodají Vám šmrnc a budete mnohem atraktivnější pro Vaše okolí. Svůj culík si můžete krásně prodloužit a zahustit. A to můžete mít kraťunký culíček! Stačí si jen za pomocí sponke přicvaknout náš clip in culík, gumičku obmotáte přirozenou šňůrkou, která je pokryta vlasy, aby nic nebylo poznat a je to! 

Je Vaším tajným přáním ofina? Ale nemáte dostatek odvahy si ji nechat střihnout? Pak bude pro Vás vhodná naše clip in ofina, kterou si kdykoliv můžete ze svého účesu odepnout.

 

 


Ozdoby do vlasů

Luxusní ozdoby do vlasů - barevná peříčka do vlasů, v různých variantách a provedeních, která se přichycují pomocí Clip In sponek. Nasazeno během vteřiny! Snadná, světová extravagantní ozdoba do vlasů. Tyto ozdoby jsou vyrobeny z pravého ptačího peří.

 

 

 


Příslušenství k prodlužování

Bez našeho profesionálního příslušenství k prodlužování, žádná kadeřnice nedokáže dokonale prodloužit vlasy. Jen s našim příslušenstvím pro pordlužování budete opravdová profesionálka. Naše produkty jsou té nejvyšší kvality.

 

 

 


Sady na prodlužování vlasů

Ideální start k prodlužování vlasů. Naše sady k prodlužování z Vás okamžitě udělají profesionálku v prodlužování vlasů. Prodlužování vlasů nikdy nebylo snadnější. Naše sady jsou kvalitní a za skvělé ceny.

 

 

 


Péče o prodloužené vlasy

Doporučená a otestovaná kosmetika Tec Italy na prodloužené vlasy.

 

 

 

 


Žehličky a kulmy

Všechny kulmy a žehličky zakoupené na e-shopu ProfiBeauty jsou prodávány s plnou dvouletou zárukou a současně v případě jakékoliv závady či reklamace Vám náš e-shop nabízí výměnu zboží kus za kus a to okamžitě na pobočce nebo obratem při zaslání přes poštu. Kvalita našich profesionálních žehliček a kulm na vlasy je vysoká a předčí celou řadu renovovaných výrobců a to za rozumnou cenu.