PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

DIMENZE KVALITY

ZÁRUKA KVALITY
Image is not available

Široká nabídka prémiového vlasového materiálu i profesionálních kurzů v kombinaci s osobním přístupem z nás dělá jedničku na trhu. Předvědčte se sami!

Slider

 

Společnost ProfiBeauty působí na trhu od roku 2007. Od samého začátku jsme se specializovali výhradně na výkup surových vlasů. Tyto vlasy jsme se postupně naučili zpracovat na produkty, které jsou dle nás, ty nejlepší na světě. Objem zpracovaných a dodaných vlasů od založení naší společnosti dynamicky narůstá. To nám umožňuje neustále rozšiřovat a zkvalitňovat naši nabídku. Doplňujeme nové módní odstíny a zařazujeme nové, lepší, atraktivní a inovativní produkty. Mezi ně patří například Středoevropské CLIP IN vlasy, které nabízíme exkluzivně jako jediní na trhu v EU. Jedná se o produkt vlastní výroby, vlasový materál ručně třídíme a zpracováváme v nejvyšší možné kvalitě.

Zpracováváme a dodáváme nejkvalitnější lidské vlasy původem pouze z Evropy a tyto evropské vlasy dělíme do dvou kategorií a to Středoevropské a Východoevropské. Liší se pouze svou strukturou, nikoli kvalitou. Veškeré vlasové zboží je špičkové kvality, kterou garantujeme. Východoevropské a středoevropské vlasy pro vás pečlivě vybíráme cop po copu. Tyto vlasy jsou vhodné k výrobě paruk, clip in vlasů, avšak z převážné části se používají k prodlužování vlasů metodami keratin, vlasových pásek, vlasových třásní, MicroTubes, NanoRing, MicroRing atd. Na všechny metody aplikace vlasů k prodloužení či zahuštění nabízíme profesionální kurzy a školení.

ZÁRUKA KVALITY

Proč spolupracovat právě s námi? Přinášíme řadu výhod a záruk, které u konkurence nenajdete. Osobní přístup je pro nás samozřejmostí - jsme profesionálové ve svém oboru a spokojenost našich zákazníků je pro nás naprostou prioritou.

zaruka-puvoduZÁRUKA PŮVODU VLASŮ

Pokud u nás zakoupíte vlasy, jsme schopni doložit i správním orgánům doklad o původu vlasů ze střední nebo východní Evropy, kde pro Vás vlasy vykupujeme a následně zpracováváme či měníme v unikátní vlasové produkty.

zaruka-2-rokyZÁRUKA NA NAŠE VLASY PO DOBU 2 LET

Poskitujeme na vlasy záruku po dobu dvou let.

zaruka-6-mesicuZÁRUKA NA APLIKACI PO DOBU 6 MĚSÍCŮ

Jsme jediný salon v ČR, který rovněž poskytuje záruku i na své služby.
Do dalšího posunutí Vám garantujeme pevnost spoje, preciznost a kvalitu provedené práce.

zaruka-cenyZÁRUKA DOBRÉ INVESTICE

U všech uvedených partnerů zakoupíte vlasy v nejlepším poměru cena / kvalita a spolu s precizně provedenou práci garantujeme Vaší spokojenost.

zaruka-casuZÁRUKA ÚSPORY ČASU

"Čas jsou peníze" - to platí jak pro nás, tak pro naše klienty, kteří jsou časově vytíženi. Proto nabízíme bezplatně i nadstandardní péči.
Jsme schopni snížit čas aplikace, která jinde trvá i celý den na minimum při zachování kvality a záruk služby. Pro příklad můžeme uvést metodu vlasových pásek ze středoevropských vlasů NANOTAPE®, aplikaci metodou vlasové pásky Vám stylisté zajistí do 60 minut.  Konec věčného sezení a čekání na zdlouhavou aplikaci.