PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

PÉČE O VLASY CLIP IN

☞ S vlasy CLIP IN se nemůže spát, na noc je tedy sundávejte, tudíž se tak často nezacuchají.

☞ CLIP IN vlasy se nemohou barvit. Maximálně přelivem, ale ten také může vlasy zatížit a poškodit. Prodejce nenese odpovědnost za neodborné použití barvících přípravku.

☞ Vlasy lze nabarvit šetrně se zárukou pouze vyškolenou kadeřnicí ze salonu ProfiBeauty.

☞ Vlasy nedoporučujeme umývat neznačkovým přípravkem. Když již bude nutné vlasy umýt, tak doporučujeme použít značkovou kosmetiku TEC ITALY. Použití jiných mycích přípravku vlasy poničí a vysuší. Vlasy CLIP IN REMY kvality mají vyšší životnost a vydrží déle, vlasy evropského typu mytí zatěžuje podstatně více.

VLASY VŽDY NECHTE VOLNĚ USCHNOUT!
PAK TEPRVE POKRAČUJTE VIZ. NÍŽE.

  • Po umytí je dobré vlásky vyžehlit, kvalitní žehličky na prodloužené vlasy za rozumné peníze naleznete také na našem e-shopu.
  • Doporučujeme vlasy pročesávát jedním z našich hřebenů na prodloužené vlasy, tyto kartáče jsou pro vlasy šetrnější.
  • Nepoužívejte šampón s vyšším obsahem PH než je PH 5. Šampony, kondicionéry a další přípravky aplikované na prodloužené vlasy by neměly obsahovat sodium lauryl sulphate nebo sodium laureth sulfate - výsledek používání těchto šamponů? Vysušené nepoddajné vlasy, které se budou cuchat a Vaše spoje budou vlivem používání nepevné. Vlasy se mohou vyčesávat v extrémním množství.

Řiďte se našimi pokyny a budete jistě spokojená stejně jako tisíce našich zákaznic.

Za vadu zboží se nepovažuje lehké vyčesávání vlasů ze setů CLIP IN a pásů vlasů. Tyto vlasy jsou strojně našity, při prvním nasazení se několik vlasů vždy uvolní. Jedná se o množství maximálně 2-5 gramů FA (100-200 vlasů) toto množství je zcela přirozené.

Po prvním umytí a nošení k vyčesávání přestane docházet!