PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

PÉČE O VLASY CLIP IN

PÉČE O CLIP-IN VLASY
Image is not available

Nezapomeňte věnovat pozornost i svým vlasovým příčeskům. Správná péče je základním krokem k tomu, aby vám v krásném stavu vydržely co nejdéle.

Slider

ZÁKLADNÍ DOPORUČENÍ 

  • CLIP-IN vlasy je na noc nutné sundávat, jelikož by mohlo dojít k jejich zacuchání.
  • Vlasové příčesky není možné barvit. Lze použít přeliv, ale i ten může vlasy zatížit a poškodit.
  • Vlasy lze nabarvit šetrně se zárukou pouze vyškolenou kadeřnicí ze salonu ProfiBeauty. Prodejce nenese odpovědnost za neodborné použití barvících přípravku.
  • Vlasy nedoporučujeme umývat neznačkovým přípravkem. Když již bude nutné vlasy umýt, tak doporučujeme použít značkovou kosmetiku Hairfinity. Použití jiných mycích přípravku může vlasy poničit a vysušit. Vlasy CLIP IN REMY kvality mají vyšší životnost, vlasy evropského typu mytí zatěžuje podstatně více.
 
 VLASY VŽDY NECHTE VOLNĚ USCHNOUT!
PAK TEPRVE POKRAČUJTE:
  • Po umytí je dobré vlásky vyžehlit, kvalitní žehličky na prodloužené vlasy naleznete také na našem e-shopu.
  • Doporučujeme vlasy pročesávát jedním z našich hřebenů na prodloužené vlasy, tyto kartáče jsou pro vlasy šetrnější.
  • Nepoužívejte šampón s vyšším obsahem PH než je PH 5. Šampony, kondicionéry a další přípravky aplikované na prodloužené vlasy by neměly obsahovat sodium lauryl sulphate nebo sodium laureth sulfate - výsledek používání těchto šamponů? Vysušené nepoddajné vlasy, které se budou cuchat a vaše spoje budou vlivem používání zeslabené. Vlasy se také mohou v extrémním množství vyčesávat.
 
Řiďte se našimi pokyny a budete jistě spokojená stejně jako tisíce našich zákaznic.

 

Za vadu zboží se nepovažuje lehké vyčesávání vlasů ze setů CLIP IN a pásů vlasů. Tyto vlasy jsou strojně našity, při prvním nasazení se několik vlasů vždy uvolní. Jedná se o množství maximálně 2-5 gramů FA (100-200 vlasů), toto množství je zcela přirozené.

Po prvním umytí a nošení k vyčesávání přestane docházet!