PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

PÉČE

kosmetika
tec-italy-logo
Správná péče je základem pro dokonale krásné vlasy.

Dlouhá léta jsme hledali tu pravou značku profesionální vlasové kosmetiky, která dokáže obstát tváří v tvář nejnáročnějším výzvám.

Vyřešit problémy s vlasy, zhojit vlasovou pokožku, navrátit poškozeným vlasům vitalitu, pevnost a zářivý lesk, zacelit polámané konečky, prodloužit životnost barvy, zvýraznit její nádherný sytý tón, potlačit nežádoucí žlutý nádech. A především splnit specifické požadavky péče o prodloužené vlasy.

VÍCE O TEC ITALY

 

Prodloužené vlasy vyžadují speciální péči

Prodloužené a zahuštěné vlasy, paruky, příčesky a clip-in vlasy nejsou vyživovány od kořínků. Proto vyžadují speciální péči, která jim dodá potřebné nutriční složky, poskytne hloubkovou hydrataci a ochranu, aby si zachovaly hebkost, lesk a hladkou strukturu.

Běžná vlasová kosmetika včetně většiny profesionálních značek na našem trhu nároky péče o prodloužené vlasy splnit nedokáže, neboť k tomu nebyly vyvinuty. Obsahují složky, které vlasy vysušují a poškozují spoje. Výsledkem jsou hrubé, lámavé vlasy bez lesku, které se zacuchávají.

Jedině správná péče zajistí maximální životnost prodloužených vlasů, aby byly stále krásné a dělaly Vaší práci skvělou reklamu.

pece-vlasy
TEC ITALY

Hledali jsme to nejlepší a po několika letech testování jsme uzavřeli exkluzivní spolupráci se značkou TEC ITALY.
V ČR dosud není příliš známá, v zahraničí má však věhlasné jméno a řadí se mezi špičky v oboru. Její jedinečné produkty se prodávají ve více než 60 zemích světa.

“TEC ITALY představuje revoluční produkty profesionální vlasové kosmetiky s dynamickým vývojem.”

TEC ITALY je výrobcem profesionální vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí.  Na trhu působí od roku 1995. Úspěch značky je založen na letech intenzivního vývoje a testování ve spolupráci s předními kadeřníky a stylisty z celého světa.

Díky bohatým zkušenostem a vytrvalé práci špičkových odborníků tak vznikají produkty výjimečné kvality, jež nemají ve světě obdoby. Jejich jedinečnost spočívá v propojení pradávné moudrosti Aztéků a Mayů s nejmodernější technologií výroby, které ruku v ruce daly vzniknout unikátním recepturám s vysokým obsahem organických přísad a vzácných bylinných extraktů pro dosažení perfektních výsledků v péči o vlasy.

objevujte-dimenze
7 + 1 DIMENZÍ PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Profesionální šampony na vlasy, kondicionéry, vlasové masky, séra, oleje i speciální přípravky pro péči a styling jsou vyvinuty tak, aby se daly snadno kombinovat. 7 dimenzí vlasové kosmetiky TEC ITALY umožňuje řešit specifické potřeby nejnáročnějších zákazníků a za všech okolností poskytnout tu nejlepší službu. Můžete se tak těšit na dokonalý výsledek své práce.

  • dimenze-lesku
  • dimenze-barvy
  • dimenze-ozdraveni
  • pece-pro-muze
  • dimenze-designu
  • dimenze-rovnovahy
  • dimenze-tvorby
  • dimenze-hydratace


tec-italy-vlastnosti
VLASTNOSTI TEC ITALY

Všechny produkty TEC ITALY, ať jsou určeny pro vlasy barvené, suché, nebo bez objemu, mají vynikající regenerační a vyživující účinky, dodávají vlasům potřebnou hydrataci, hebkost a zdravý lesk. Výsledkem jsou oslnivě krásné a zdravé vlasy, po jakých každá zákaznice touží!

Obzvláště pro prodloužené vlasy doporučujeme řadu SILK SYSTEM SHINE, která je specifická svým unikátním složením bez obsahu sulfátů, silikonů a chloridu sodného. Nevysušuje vlasová vlákna, hloubkově hydratuje, vyživuje a obnovuje strukturu vlasu. Dodává vlasům hedvábnou jemnost a přirozený lesk a je zárukou té nejlepší péče o prodloužené vlasy.

TECHNOLOGIE TEC ITALY

Americká společnost se sídlem v Mexiku vyrábí své produkty na ploše 36.000 m2 s využitím vlastní inovativní technologie. Zaměřuje se na cíl, aby dokázala splnit náročná očekávání a potřeby profesionálů v péči o vlasy dle moderních trendů.

 

Originální receptury TEC ITALY jsou bohaté na obsah přírodních rostlinných extraktů. Přísady jsou získávány šetrnou technologií z organicky pěstovaných rostlin, ovocných plodů a léčivých bylin dle tajemství dávné tradice Mayů a Aztéků.

tec-italy-tech
tec-italy-patent
PATENTOVANÉ SLOŽKY

TRICOERBA: komplex přírodních látek účinně pomáhá při potížích s lupy, má hydratační a antiseptické účinky.

TRICONE: přírodní organická komponenta na bázi hedvábného proteinu, přírodního keratinu a pšeničného proteinu s výjimečným obnovujícím účinkem.

TRICOSIL: trojsložková kondicionační formule s obsahem nejkvalitnějšího silikonu pro maximální ochranu vlasů.

PC-TRISOL: komplex mikromolekul s vynikající penetrační schopností proniká do vnitřních struktur vlasu, chrání vlasovou kutikulu, udržuje barevný pigment uvnitř vlasových vláken, prodlužuje životnost barvy a zároveň pomáhá regenerovat barvené vlasy.

TRICEL-R: kombinace přírodních aktivních složek pro lepší ochranu před působením volných radikálů a škodlivých látek z ovzduší, které vlasy poškozují.

NUEVO TRIFORTE: obsahuje koncentrované ceramidy pro hloubkovou regeneraci poškozených vlasů, obnovuje vnitřní strukturu vlasu. Obohaceno o bylinné extrakty, proteiny, antioxidanty, ochranné a kondicionační komponenty pro posílení, hydrataci, výživu a ochranu. Navrací vlasům zářivý lesk a vitalitu.

 

DESIGN TEC ITALY

Obaly vyvinuté na míru zaujmou sofistikovaným designem s důrazem na minimalismus. Zaoblené rohy a specifický tvar byl navržen s ohledem na bezpečnost, funkčnost, skladnost a stabilitu.

Jedinečný design je charakteristickým znakem, který produkty TEC ITALY odlišuje od ostatních značek na trhu. Vrchní uzávěr poskytuje maximální ochranu před vylitím přípravku během přepravy či při pádu.

Optimální velikost umožňuje snadné použití.

tec-italy-design