PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Prodlužování vlasů ultrazvukem Ultrasonic®

ULTRASONIC® – PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ ULTRAZVUKEM
Image is not available

Oblíbená metoda se vrací v novém, šetrnějším a časově úspornějším provedení. Osvojte si jednoduchou obsluhu přístroje Ultrasonic® a rozšiřte své služby i o tuto nabídku!

Slider

 

Prodlužování vlasů ultrazvukem, známé také jako keratin za studena, je jednou z nejrozšířenějších metod. Jedná se totiž zároveň i o šetrnější alternativu prodlužování vlasů keratinem za tepla, jelikož nyní již vlasy nejsou zatěžovány vysokou teplotou. Vše probíhá s pomocí speciálního přístroje Ultrasonic®, který byl po letech praxe vyvinut společností ProfiBeauty. Nabídněte svým klientkám drobné, precizní spoje prostřednitctvím šetrné, snadné a tolik oblíbené metody prodlužování a zahušťování vlasů.

        

Výhody metody 

▪šetrná aplikace
▪drobné, neviditelné spoje
▪pevné a ohebné spoje
▪nehrozí popálení kůže
▪snadné a bezbolestné sundávání i posunování vlasů
▪vhodné i pro jemné vlasy


KURZY

SPOLUPRÁCE

Jak to funguje?

Princip aplikace je velmi jednoduchý. Prameny vlasů se pomocí ultrazvukových vln přichytí k vlastním vlasům klientky. Díky tomuto postupu se tak snadno a rychle vytvoří drobné, ale velice pevné spoje. Keratin za studena má oproti "teplé variantě" několik výhod. Vlasy nepoškozuje příliš vysokou teplotou, čímž se zároveň předchází možným nehodám v podobě popálené pokožky na hlavě klientky.
Pokud máte navíc základní znalosti v prodlužování vlasů - rozdělení vlasů do zón, výběr vlasů, situování spojů apod. - bude pro vás zbytek už naprostá hračka, neboť se v podstatě budete učit jen technickou obsluhu přístroje Ultrasonic®. Důležitá je nicméně i znalost správné péče o samotné vlasy. Všechny potřebné produkty a příslušenství najdete na našem e-shopu ProfiBeauty.

 


Aplikace 

                                                

Plochý tvar spojů, který nahradil spoje kulaté, zajišťuje vedle maximální pohodlnosti při nošení i diskrétnost - spoje nejsou vidět ani v jemných a nepříliš hustých vlasech. Pokud jsou spoje vytvořené profesionálem, budou dosahovat velikosti kolem 1 cm a nebudou tlačit ani při poloze vleže. Při aplikaci je vlasový pramen s keratinovým zakončením pomocí přístroje Ultrasonic® připevněn k vlastním vlasům klientky, které tak nejsou zatíženy vysokou teplotou. Výsledkem jsou drobné, pevné a ohebné spoje. Při reaplikaci a sundávání vlasových pramenů je ovšem třeba dbát zvýšené opatrnosti na to, aby nedošlo k poškození vlasů. Oproti metodě keratin za tepla je celý proces aplikace i posunování pramínků rychlejší, ale přesto se jedná o časově náročnější metodu, která vyžaduje dodržování přesného postupu a využívání kvalitního materiálu. Ten jsme vám i spolu se všemi potřebnými znalostmi schopni nabídnout v rámci našeho kurzu.


paleta-odstinu-profibeauty

 Kurz Ultrasonic®

Kompletní kurz pořádaný v rámci ProfiBeauty Hair Academy je speciálně koncipován tak, aby vás stoprocentně připravil na samostatnou činnost ve vašem salonu. K výuce přistupujeme individuálně, kurzy proto pořádáme pro malé skupinky s kapacitou max. 5 osob. Zaručujeme vám tak, že se vám budeme moci plně věnovat jak během teoretické části kurzu, tak v průběhu části praktické, kde si budete moci vše vyzkoušet a v technice se postupně plně zdokonalit. Kurzy probíhají v našem školícím středisku v Praze, které je plně vybaveno veškerým materiálem a příslušenstvím, které vám bude po dobu celého kurzu k dispozici. Náš kurz je vhodný také pro úplné začátečníky v oboru, kterým rádi předáme i základní informace týkající se kadeřnických služeb. Rádi se s vámi na všem i předem dohodneme, neváhejte se na nás obrátit.

Teoretická část 

▪orientace v názvosloví
▪rozpoznání kvality vlasů
▪druhy vlasů
▪diagnostika vlasů klientky
▪výběr vlasů k prodloužení na míru

Praktická část

▪příprava sekcí na hlavě před aplikací
▪přesný postup precizní a správné aplikace
▪ukázka práce s příslušenstvím
▪kombinace délek a barev vlasových pramenů
▪reaplikace a sundání pramenů

 


                          


Informace o nejbližším kurzu 


DATUM KONÁNÍ KURZU ULTRASONIC®
Kontaktujte se, prosím, u naší obchodní zástupkyně na tel. +420 702 015 307.

MÍSTO KONÁNI KURZU ULTRASONIC®
Salon ProfiBeauty
Korunní 20, 120 00 Praha - Vinohrady

Každý účastník kurzu obdrží certifikát.

KURZYSPOLUPRÁCE


Příslušenství 

Vše dostupné na e-shopu
www.profibeauty.cz