PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Prodlužování vlasů ultrazvukem Ultrasonic®

ULTRASONIC® – PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ ULTRAZVUKEM
Image is not available

Oblíbená metoda se vrací v novém, šetrnějším a časově úspornějším provedení. Osvojte si jednoduchou obsluhu přístroje Ultrasonic® a rozšiřte své služby i o tuto nabídku!

Slider

Prodlužování vlasů ultrazvukem, známé také jako keratin za studena, je jednou z nejrozšířenějších metod. Jedná se totiž zároveň i o šetrnější alternativu prodlužování vlasů keratinem za tepla, jelikož nyní již vlasy nejsou zatěžovány vysokou teplotou. Vše probíhá s pomocí speciálního přístroje Ultrasonic®, který byl po letech praxe vyvinut společností ProfiBeauty. Nabídněte svým klientkám drobné, precizní spoje prostřednitctvím šetrné, snadné a tolik oblíbené metody prodlužování a zahušťování vlasů.

Výhody metody

46520629_10156900074647363_6545027703764942848_o
 • šetrná aplikace
 • drobné, neviditelné spoje
 • pevné a ohebné spoje
 • nehrozí popálení kůže
 • snadné a bezbolestné sundávání i posunování vlasů
 • vhodné i pro jemné vlasy
stredoevropske-vlasy-stredne-hneda (1)

Jak to funguje?

Princip aplikace je velmi jednoduchý. Prameny vlasů se pomocí ultrazvukových vln přichytí k vlastním vlasům klientky. Díky tomuto postupu se tak snadno a rychle vytvoří drobné, ale velice pevné spoje. Keratin za studena má oproti "teplé variantě" několik výhod. Vlasy nepoškozuje příliš vysokou teplotou, čímž se zároveň předchází možným nehodám v podobě popálené pokožky na hlavě klientky.
Pokud máte navíc základní znalosti v prodlužování vlasů - rozdělení vlasů do zón, výběr vlasů, situování spojů apod. - bude pro vás zbytek už naprostá hračka, neboť se v podstatě budete učit jen technickou obsluhu přístroje Ultrasonic®. Důležitá je nicméně i znalost správné péče o samotné vlasy. Všechny potřebné produkty a příslušenství najdete na našem e-shopu ProfiBeauty.

Aplikace

Plochý tvar spojů, který nahradil spoje kulaté, zajišťuje vedle maximální pohodlnosti při nošení i diskrétnost - spoje nejsou vidět ani v jemných a nepříliš hustých vlasech. Pokud jsou spoje vytvořené profesionálem, budou dosahovat velikosti kolem 1 cm a nebudou tlačit ani při poloze vleže. Při aplikaci je vlasový pramen s keratinovým zakončením pomocí přístroje Ultrasonic® připevněn k vlastním vlasům klientky, které tak nejsou zatíženy vysokou teplotou. Výsledkem jsou drobné, pevné a ohebné spoje. Při reaplikaci a sundávání vlasových pramenů je ovšem třeba dbát zvýšené opatrnosti na to, aby nedošlo k poškození vlasů. Oproti metodě keratin za tepla je celý proces aplikace i posunování pramínků rychlejší, ale přesto se jedná o časově náročnější metodu, která vyžaduje dodržování přesného postupu a využívání kvalitního materiálu. Ten jsme vám i spolu se všemi potřebnými znalostmi schopni nabídnout v rámci našeho kurzu.

paleta-odstinu-profibeauty

Kurz Ultrasonic®

Kompletní kurz pořádaný v rámci ProfiBeauty Hair Academy je speciálně koncipován tak, aby vás stoprocentně připravil na samostatnou činnost ve vašem salonu. K výuce přistupujeme individuálně, kurzy proto pořádáme pro malé skupinky s kapacitou max. 5 osob. Zaručujeme vám tak, že se vám budeme moci plně věnovat jak během teoretické části kurzu, tak v průběhu části praktické, kde si budete moci vše vyzkoušet a v technice se postupně plně zdokonalit. Kurzy probíhají v našem školícím středisku v Praze, které je plně vybaveno veškerým materiálem a příslušenstvím, které vám bude po dobu celého kurzu k dispozici. Náš kurz je vhodný také pro úplné začátečníky v oboru, kterým rádi předáme i základní informace týkající se kadeřnických služeb. Rádi se s vámi na všem i předem dohodneme, neváhejte se na nás obrátit.

2B84A353-F016-464B-B8B2-3F1668E38F36

Teoretická část

 • orientace v názvosloví
 • rozpoznání kvality vlasů
 • druhy vlasů
 • diagnostika vlasů klientky
 • výběr vlasů k prodloužení na míru

Praktická část

 • příprava sekcí na hlavě před aplikací
 • přesný postup precizní a správné aplikace
 • ukázka práce s příslušenstvím
 • kombinace délek a barev vlasových pramenů
 • reaplikace a sundání pramenů

Informace o nejbližším kurzu

DATUM KONÁNÍ KURZU ULTRASONIC®

Kontaktujte se, prosím,
u naší obchodní zástupkyně
na tel. +420 702 015 307.

MÍSTO KONÁNI KURZU ULTRASONIC®

Salon ProfiBeauty
Korunní 20,
120 00 Praha - Vinohrady


PŘIHLÁSIT SE

Každý účastník kurzu obdrží certifikát.

Příslušenství

OLYMPUS DIGITAL CAMERA