PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN
EXTEND MAGIC®
Image is not available

Ty nejmenší spoje i na těch nejkratších vlasech a nejproblematičtějších místech hlavy. Uspokojte i tu nejnáročnjěší klientelu precizním prodloužením vlasů s přístrojem ExtendMagic®.

Slider

 

Těch nejmenších spojů i na nejproblematičtějších místech hlavy dosáhnete jedině díky přístroji ExtendMagic®, který byl vytvořen primárně k lékařským účelům pro onkologické pacienty, kteří si po léčbě přejí vlásky jak prodloužit, tak především zahustit. S přístrojem ExtendMagic® je možné prodloužit vlasy již od 1 cm, což z něj dělá metodu prodlužování vlasů, které se žádná jiná v tomto ohledu nemůže vyrovnat. Jednou z nejvyhledávanějších metod se stala i díky šetrné aplikaci. A jelikož u nás v České republice zatím není tolik salonů, které by uměly s tímto přístrojem pracovat, jedná se o skvělou příležitost, jak svým klientům nabídnout zase něco navíc.

            

Výhody metody 

 

▪šetrná aplikace
▪nejmenší spoje
▪vhodné i pro alergiky
▪pro vlasy již od 1 cm
▪bezbolestné a šetrné posunování i sundávání vlasů
▪upevnění pramenů i na problematických místech


KURZY

SPOLUPRÁCE

Jak to funguje?

Na vlasy určené k prodloužení se nejprve aplikuje speciální lepidlo s keratinem. Pramínek vlastních vlasů klientky se následně těmito vlasy obalí a vše je k sobě zafixováno přístrojem ExtendMagic®. Díky jeho specifickému tvaru jehly je bez problému možné spoje vytvořit i na těch nejnedostupnějších místech. Výsledné spoje, které jsou ještě upevněny speciálními kleštěmi, jsou drobné – vůbec nejmenší, jakých lze při prodlužování vlasů dosáhnout – a pevné. Šetrná aplikace je zároveň díky absenci kovových, plastových krožků vhodná i pro alergiky.

 


Aplikace 

 

Jedná se o velice detailní práci, při které je aplikován téměř vlas na vlas. Obsluha přístroje
ExtendMagic® není složitá, ale správný postup aplikace je nutné si osvojit opravdu
dokonale, jelikož jde o časově náročnou techniku aplikace, která i při správném provedení
trvá několik hodin. Precizní postup aplikace vlasů se ale vyplatí. Jako jediní budete ve výsledku schopni prodloužit i extrémně krátké vlasy a zakrýt prořídlá místa i lysinky po celé hlavě. Nabídka, kterou uvítá obrovský zástup klientek, které se k vám budou rády vracet.


paleta-odstinu-profibeauty

 Kurz Extend Magic®

S přístrojem ExtendMagic® můžete vlasy jak prodlužovat, tak zahušťovat. Spoje lze aplikovat již 2-3 mm od pokožky hlavy a to i na místech, která jsou pro ostatní metody běžně nedostupná. Uspokojíte tak i tu nejnáročnější klientelu! Metodou ExtendMagic® nyní prodlužuje vlasy pouze málo salonů v ČR, máte tak šanci být vyjímeční a nabídnout svým klientům exkluzivní péči. Kurzy provozujeme již od jednoho účastníka, preferujeme individuální přístup, v rámci kterého se toho více naučíte, předejdete chybám, budeme vás mít stále pod dohledem, poradíme vám přesný postup a vypilujeme vaši techniku. V případě speciálních přání – např. kurzu pro zaměstnance vašeho salonu – se s vámi rádi na všem dohodneme a vyjdeme vám vstříc.

Teoretická část 

▪orientace v názvosloví
▪rozpoznání kvality vlasů
▪druhy vlasů
▪diagnostika vlasů klientky
▪výběr vlasů k prodloužení na míru

Praktická část

▪příprava sekcí na hlavě před aplikací
▪přesný postup precizní a správné aplikace
▪ukázka práce s přístrojem ExtendMagic® a dalším příslušenstvím
▪kombinace délek a barev vlasových pramenů
▪reaplikace a sundání pramenů

 


                  


Informace o nejbližším kurzu 


DATUM KONÁNÍ KURZU NANOTAPE®
Informujte se, prosím, u naší obchodní zástupkyně na tel.: +420 702 015 307.

MÍSTO KONÁNI KURZU NANOTAPE®
Salon ProfiBeauty
Korunní 860/20, 126 00 Praha - Vinohrady

Každý účastník kurzu obdrží certifikát.

KURZYSPOLUPRÁCE


Příslušenství 

Vše dostupné na e-shopu
www.profibeauty.cz