PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

metody prodlužování vlasů

Dlouhé a husté vlasy jsou dnes otázkou jen několika málo hodin v salonu či pár minut doma před zrcadlem. Díky cenové dostupnosti je prodlužování vlasů stále žádanější službou, která je ideálním a především okamžitým řešením pro všechny ženy bojující s jemnými, slabými a lámavými vlasy, které do vysněné délky nikdy nedorostou. Nabídněte svým klientkám díky našim kurzům a luxusní nabídce vlasů k prodlužování to nejlepší.

                                     

                                     


Buďte špičkou v oboru

Prodlužování vlasů není jen doménou celebrit, populární je i mezi běžnou klientelou a konkurence je dnes kvůli tomu obrovská. Cílem k úspěchu ovšem není nic jiného než profesionální přístup, kvalitní materiál, přílušenství a především dokonalé osvojení si dané metody. S tím vším vám rádi pomůžeme, a to v rámci kurzů i navazující spolupráce.


Kvalita bez kompromisů

               

Kvalitní materiál je základném stavebním kamenem, bez kterého není dokonalého výsledku možné dosáhnout. Produkty ProfiBeauty splňují přísná kritéria, díky kterým se za jejich luxusní kvalitu můžeme zaručit. Všechny naše výrobky jsou kompletně vytvořeny na zakázku, a to od selekce vlasů, přes barvení, až po ruční zpracování do finálních produktů. Jde o proces, který zajišťuje mimořádně dlouhou životnost a především stoprocetní spolehlivost. Není divu, že si naše vlasy získaly oblíbení i mezi slavnými osobnostmi.


Exkluzivní nabídka spolupráce

Jako náš partner získáte nejen vlasový materiál a příslušenství za zvýhodnění ceny. Svým klientům můžete navíc poskytnout záruky a profesionální techniky, které vám zajistí velkou konkurenční výhodu a tím pádem i spokojené klientky, které se do vašeho salonu budou rády vracet. Zúčastněte se našich kurzů a odstartujte svou kariéru v rámci jednoho z nejperspektivnějších oborů! Rádi vám pomůžeme i v úplných začátcích, a to prostřednictvím propagace na našich webech a sociálních sítích.

Kurzy

Přidejte se k našim úspěšným absolventům a nabídněte svým klientům další službu v podobně profesionálního prodloužení vlasů. Rádi vám předáme naše znalosti a zkušenosti z oblasti prodloužování a zahušťování vlasů, a to prostřednictvím všem moderních metod:

Kurz VLASOVÉ PÁSKY NANOTAPE®
Kurz ULTRASONIC - KERATIN ZA STUDENA®
Kurz EXTEND MAGIC®

Všechny naše kurzy jsou rozděleny na teoretickou a praktickou část. V rámci teoretické části se spolu nejprve zorientujeme v názvosloví, představíme si jednotlivé typy vlasů, naučíme se diagnostikovat vlasy klientky a na základě toho určit vhodný typ vlasů k prodloužení. Dále se přesuneme k samotné aplikaci vlasů. Vysvětlíme si, jak si připravit sekce vlasů na hlavě klientky a jak přesně postupovat při aplikaci vlasů. Nebude chybět ani ukázka práce s přílušenstvím a užitečné tipy týkající se například kombinace odstínů pro přirozený melír či aplikaci různých délek pro docílení sestříhaného looku. Na závěr si vysvětlíme, jak vlasy šetrně sundat, reaplikovat a jak se o ně nejlépe starat.

Každý absolvent kurzu obdrží certifikát.


Spolupráce

Špičkové produkty, profesionální školení, perfektní zákaznický servis a zázemí na sociálních sítích. Naše společnost vám je schopna poskytnout vše od vlasového materiálu a příslušenství až po absolvování kurzů a worshopů. K tomu vám můžete nabídnout zajímavé velkoobchodní slevy a podporu prodeje prostřednitvím prezentace vaší práce na našich sociálních sítích.


Prodlužování vlasů s ProfiBeauty

Téma prodlužování vlasů máme v malíčku, věnujeme se mu totiž již více než 10 let. Za tuto dobu jsme načerpali potřebné “know how”, které nám nyní umožňuje uspokojit nároky té nejnáročnější klientely. I díky tomu jsme měli možnost navázat spolupráci s takovými jmény, jakými jsou například Michal Zapoměl, se kterým jsme vytvořili speciální kolekci vlasových pásek NanoTape, či Taťána Makarenko, jejímž prostřednictvím máme tu čest zkrášlovat finalistky Miss Czech Republic.

previous arrow
next arrow
Slider

Záruky kvality

1_6-zaruka

  • ZÁRUKA VRÁCENÍ ZBOŽÍ - Bezplatná výměna zboží do 30 dnů od nákupu.
  • ZÁRUKA 2 ROKY - Snad jako jediní prodejci v ČR poskytujeme na naše vlasy záruku 2 roky.
  • ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY - Dostali jste lepší nabídku? Rádi cenu dorovnáme a snížíme o dalších 5 %.
  • ZÁRUKA PŮVODU VLASŮ - Ke každému copu vlastníme doklad jeho původu.
  • ZÁRUKA EXPRESNÍHO DODÁNÍ - Doručení do druhého dne při objednávce do 12:00 je pro nás samozřejmostí!