PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

DIMENZE DÉLKY – prodlužování vlasů ProfiBeauty

DÉLKA

obr1


Dlouhé a husté vlasy jsou dnes otázkou jen několika málo hodin v salonu či pár minut doma před zrcadlem. Díky cenové dostupnosti je prodlužování vlasů stále žádanější službou, která je ideálním a především okamžitým řešením pro všechny ženy bojující s jemnými, slabými a lámavými vlasy, které do vysněné délky nikdy nedorostou. Nabídněte svým klientkám díky našim kurzům a luxusní nabídce vlasů k prodlužování to nejlepší.

                                    

                                    

 


Buďte špičkou v oboru

Prodlužování vlasů není jen doménou celebrit, populární je i mezi běžnou klientelou a konkurence je dnes kvůli tomu obrovská. Cílem k úspěchu ovšem není nic jiného než profesionální přístup, kvalitní materiál, přílušenství a především dokonalé osvojení si dané metody. S tím vším vám rádi pomůžeme, a to v rámci kurzů i navazující spolupráce.

KURZY

SPOLUPRÁCE


Kvalita bez kompromisů

Kvalitní materiál je základném stavebním kamenem, bez kterého není dokonalého výsledku možné dosáhnout. Produkty ProfiBeauty splňují přísná kritéria, díky kterým se za jejich luxusní kvalitu můžeme zaručit. Všechny naše výrobky jsou kompletně vytvořeny na zakázku, a to od selekce vlasů, přes barvení, až po ruční zpracování do finálních produktů. Jde o proces, který zajišťuje mimořádně dlouhou životnost a především stoprocetní spolehlivost. Není divu, že si naše vlasy získaly oblíbení i mezi slavnými osobnostmi.


Exkluzivní nabídka spolupráce

Jako náš partner získáte nejen vlasový materiál a příslušenství za zvýhodnění ceny. Svým klientům můžete navíc poskytnout záruky a profesionální techniky, které vám zajistí velkou konkurenční výhodu a tím pádem i spokojené klientky, které se do vašeho salonu budou rády vracet. Zúčastněte se našich kurzů a odstartujte svou kariéru v rámci jednoho z nejperspektivnějších oborů! Rádi vám pomůžeme i v úplných začátcích, a to prostřednictvím propagace na našich webech a sociálních sítích.

Kurzy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Aenean fermentum risus id tortor. Nullam dapibus fermentum ipsum. Nullam rhoncus aliquam metus. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit.

KURZY


Spolupráce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Aenean fermentum risus id tortor. Nullam dapibus fermentum ipsum. Nullam rhoncus aliquam metus. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit.

SPOLUPRÁCE


Prodlužování vlasů s ProfiBeauty

Téma prodlužování vlasů máme v malíčku, věnujeme se mu totiž již více než 10 let. Za tuto dobu jsme načerpali potřebné “know how”, které nám nyní umožňuje uspokojit nároky té nejnáročnější klientely. I díky tomu jsme měli možnost navázat spolupráci s takovými jmény, jakými jsou například Michal Zapoměl, se kterým jsme vytvořili speciální kolekci vlasových pásek NanoTape, či Taťána Makarenko, jejímž prostřednictvím máme tu čest zkrášlovat finalistky Miss Czech Republic.

previous arrow
next arrow
Slider

Našich 5 záruk kvality

1_6-zaruka

  • ZÁRUKA VRÁCENÍ ZBOŽÍ - Bezplatná výměna zboží do 30 dnů od nákupu.
  • ZÁRUKA 2 ROKY - Snad jako jediní prodejci v ČR poskytujeme na naše vlasy záruku 2 roky.
  • ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY - Dostali jste lepší nabídku? Rádi cenu dorovnáme a snížíme o dalších 5 %.
  • ZÁRUKA PŮVODU VLASŮ - Ke každému copu vlastníme doklad jeho původu.
  • ZÁRUKA EXPRESNÍHO DODÁNÍ - Doručení do druhého dne při objednávce do 12:00 je pro nás samozřejmostí!