PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Nabídka spolupráce

6EFEE576-5500-45FF-B280-E5E5A147A655 (1)

Společnost ProfiBeauty nabízí největší výběr vlasů a vlasového materiálu ve střední Evropě s nejlepším poměrem cena/kvalita. ProfiBeauty s.r.o. působí nejen v ČR již deset let. Naše společnost se od počátku zaměřuje na vlastní výrobu produktů z pravých lidských vlasů, prodej vlasů a příslušenství pro kadeřnictví. Sortiment jsme postupně rozšířili o nabídku profesionální vlasové kosmetiky. ProfiBeauty s.r.o. vlastní také moderní školící středisko, našimi kurzy prošlo přes 500 klientů. Zařaďte se mezi naše úspěšné absolventy a nabídněte svým klientům špičkový servis a dokonalé produkty, u kterých můžete garantovat spokojenost a zajistit si tak návratnost spokojených zákazníků. Dokážeme vám, že s námi budete mít konkurenční výhodu a vaši klienti budou odcházet s úsměvem na tváři. A to je hlavní motto naší společnosti. Dokonalý produkt – spokojený zákazník.

Chci se registrovat do velkoobchodu:

V případě nejasností můžete kontaktovat naše obchodní zástupce:

Veronika Hradecká
tel.: + 420 702 015 307
hradecka@profibeauty.cz


Našim partnerům nabízíme:

 • výhodné slevy dle výše odběru až 50% z maloobchodní ceny - poptejte velkoobchodní ceník a katalog s naší nabídkou.
 • komplexní školení k dané sérii produktů ProfiBeauty ACADEMY, zahrnuje nejen znalosti praktické, ale veškeré knowhow firmy, jak ekonomicky výhodně dané služby nabízet klientům. Například v případě kvalifikací pro prodlužování vlasů je našim cílem:

a) zajistit, aby certifikovaný kadeřník mohl klientům garantovat pevnost spoje školené metody.
b) poskytnutí klientům jasné informace o tom, jak se o vlasy starat a jakou péči na vlasy používat.
c) získat u klienta důvěru a jeho návrat na další reaplikace.

 • na sortiment poskytujeme veškeré záruky, garance, servis i pozáruční servis.
 • možnost nákupu skrze naše obchodní zástupce nebo pohodlně prostřednictvím moderního eshopu, zboží skladem doručujeme do 24 hodin od objednání a případně osobně v prodejně ProfiBeauty v Korunní 20, Praha Vinohrady.
  Našim partnerům vyřizujeme objednávky přednostně.
 • zajišťujeme exclusivitu našeho sortimentu, produkty jsou prodávaný pouze přes naše distributory nebo  v eshopu
  Nemůže se tak stát, že Vaši klienti naleznou stejné zboží za nižší cenu jinde, než ve Vašem studiu.
 • možnost odpočtu DPH na veškerý sortiment.
 • pro naše stále partnery (partnerské salóny a odběratele) dále pořádáme workshopy, semináře a doškolení v případě nových produktů, či trendů.
 • informace a novinky v daném oboru, akce a výhodné balíčky produktů.
 • máme reálné reference a desítky partnerských salónů, které pracují s našimi produkty.
 • distributorům poskytujeme reklamní materiály, propagujeme je na našich a partnerských webech s návštěvností přes 100tisíc unikátních návštěvníku měsíčně.

Budeme se těšit na spolupráci.

Váš team ProfiBeauty


SYSTÉMY PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ


Vlasové pásky NanoTape® 

Vlasové pásky jsou bez diskuze nejrychlejší metoda prodlužování vlasů. Umožňuje kadeřníkovi být skutečně kreativní a pomocí pásek lze tvořit nespočet barevných kreací. Navíc je vhodná i pro jemné vlasy, s našimi vlasy a správným školením je pak po aplikaci možné nosit i vyčesané vlasy do copu. Vlasové pásky NanoTape® vyrábíme z pravých lidských vlasů vykupovaných v ČR nebo okolních státech, jsme vůbec jediní, kdo z takto kvalitních vlasů vyrábí vlasové pásky. Současně jsme spustili i prodej ekonomičtější kolekce vlasových pásek z východoevropských vlasů. Přehlednou nabídku vlasových pásek NanoTape® naleznete níže.

INFORMACE K METODĚ VLASOVÉ PÁSKY

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU VLASOVÉ PÁSKY pod taktovkou Michala Zapoměla

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Vlasové pásky NanoTape® středoevropské


ExtendMagic® 

ExtendMagic® přišel na trh s vynikajícím cartridge přístrojem pro prodlužování vlasů. Tento přístroj umí tvořit dokonale malé spoje a je vynikající zejména na zahuštění vlasů, ale i na celkové prodlužování vlasů. Práce s ním je pracnější, ale výsledkem jsou hezké řady vlasových pramenů. Výhodou je, že není potřeba mít vlasové prameny připravené na keratin. Stačí si vybrat surový cop z naší nabídky a můžete prodlužovat. Stěžejní je správné použití přístroje a kurz prodlužování na tuto metodu.

INFORMACE K METODĚ EXTENDMAGIC®

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ METODOU EXTENDMAGIC®

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské panenské nebarvené vlasy


UltraSonic® - prodlužování vlasů ultrazvukem 

UltraSonic® je přístroj, který jsme dlouhé roky testovali v partnerských kadeřnických salonech. Obvroskou nevýhodou metody keratin byla v minulosti právě tepelná úprava spojů. Abyste mohli prodlužovat vlasy metodou keratin za tepla, bylo nutné keratinové spoje natavit na 200°C tepelné zatížení mohlo poškodit i vlasy klienta. Práce s tepelnými kleštěmi je velmi náročná, mimo výparů z prodlužování keratinem je také nutné dávat pozor na horké plochy. Toto vše elimunuje prodlužování ultrazvukem. Za použití ultrasonických vln je keratin taven velmi rychle a jednoduše. Výsledkem jsou nádherné ploché spoje, které klientce dle rychlosti růstu jejich vlastních vlasů vydrží 1,5-3 měsíce. Přístroj dodáváme se standardní zárukou i pozáručním servisem. V ceně kurzu je i nutné školení na práci sním. Pro tuto metodu naleznete v naší nabídce již nakeratinované vlasy nejvyšší kvality.

INFORMACE K METODĚ KERATIN ZA STUDENA

ŠKOLENÍ A KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ PŘÍSTROJEM ULTRASONIC®

K metodě doporučujeme tyto vlasy pro prodlužování:

Středoevropské barvené vlasy

Východoevropské vlasy