PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vlasové pásy clip-in

CLIP-IN PŘÍČESKY
Image is not available

Vlasová proměna, kterou zvládnete klidně i sama doma? Vsaďte na clip-in příčesky!

Slider

Vlasové příčesky nemusí vždy posloužit jen k prodloužení vlasů. Pokud jste s délkou svých vlasů spokojená a toužíte především po jejich zahuštění, jsou clip-in vlasové pásy tou nejlepší volbou.  K vlasům je stačí připevnit pomocí speciálních sponek, které vše udrží na místě po celý den.

Výhody clip-in vlasů

objem

▪snadná aplikace i sundání vlasů
▪dokonalý účes během pár vteřin
▪sama si určíte, kdy vlasy chcete nosit
▪vysoká variabilita typů, délek, barev
▪snadná údržba
▪šetrné k vlastním vlasům
▪vysoká životnost vlasů
▪cenová dostupnost

Jak to funguje? 

Clip-in příčesky jsou tvořeny pásem či pásy vlasů, které jsou připevněny ke speciálním sponkám, pomocí kterých se jednoduše připevní k vlastním vlasům. Tyto sponky jsou vytvořeny z kvalitního kovu potaženého silikonem, což zajišťuje jejich odolnost a spolehlivost. Nedochází díky nim k poškození vlasů a příčesek drží na svém místě po celou dobu nošení. K výrobě našich clip-in příčesků jsou využívány výhradně pravé lidské vlasy. Clip-in vlasy je tedy možné kulmovat, žehlit, jednoduše upravovat tak, jako vaše vlastní vlasy. 

Před aplikací clip-in příčesku doporučujeme oddělit sekci vlasů v místě, kam chcete příčesek aplikovat. Vlasy je možné v tuto chvíli u kořínků také natupírovat, aby pro vás bylo připnutí příčesku pohodlnější. Pokud má pás sponek vícero, připněte nejprve prostřední ze sponek, poté přejděte na sponky umístěné na samotných krajích pásu a naposledy připněte sponky, které se nacházejí uprostřed mezi těmito již připevněnými sponkami. Uvolněte oddělenou sekci vlasů, vlasy pročešte a přejděte na případný styling. Nezapomeňte, že clip-in příčesku je nutno věnovat speciální péči, více se o otmto tématu můžete dočíst v tomto článku.

51746453_382604025623529_4118054525960214102_n (1) (1)
33150372_175837249772883_5264968428392808448_n (1)

Pro koho jsou vlasové pásy clip-in určeny?

Pro kohokoli, kdo není spokojený se stavem svých vlastních vlasů a touží po rychlé změně, která ale nebude trvalá. Clip-in a flip-in příčesky se hodí především pro klientky, které chtějí svůj účes oživit, dodat mu okamžitý objem a extra délku. Přiznejme si, že všechny chceme díky oslňujícím vlnám či uhlazenému dlouhému culíku zazářit především na speciálních příležitostech, ale například flip-in příčesky, které pro vlasy nepředstavují vůbec žádnou zátěž, je možné nosit i mnohem častěji a být tak za hvězdu každý den. Nezáleží tedy na tom, zda vás nebo vaše klientky čeká svatba, ples či jen rády střídáte účesy a celkovou image. Z naší nabídky příčesků máte možnost si vždy vybrat ten pravý, který bude splňovat všechny vaše požadavky. Pokud byste ale přece jen nenašli příčesek ve vámi požadované délce, odstínu či hustotě, rádi vám ho připravíme na zakázku, a to přesně podle vašich představ, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: hradecka@profibeauty.cz.

CLIP-IN SADY  

Clip-in sady vlasů jsou nejrozšířenějším typem příčesku, který se skládá z několika pásů kvalitních REMY vlasů opatřených sponkami. E-shop ProfiBeauty nabízí hned tři provedení těchto sad, které se mezi sebou právě počtem pásů, a tedy i hustotou, liší. Clip-in sady vasů jsou perfektním řešením v případě, že o trvalejším prodloužení vlasů zatím neuvažujete, hledáte levnější variantu prodloužení vlasů či chcete sama rozhodovat o tom, kdy budete příčesek nosit. Clip-in vlasy dodají vašemu účesu objem, délku, ale klidně i zcela nový vzhled. Nebojte se experimentovat a užijte si možnost být jeden den krátkovláska a den na to bohyně s oslnivými loknami.
Clip-in vlasy ProfiBeauty jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů výběrové REMY kvality. Zaručujeme, že se vám do rukou dostanou kvalitní vlasy, které jsou husté až ke konečkům, pevné, ale přesto hebké a poddajné. Bez obav je tak můžete kulmovat, žehlit a zakomponovat do jakéhokoli účesu. Námi optimalizovaná šířka pásu, pohodlné sponky a ochranná krajka zajišťují komfortní nošení během celého dne bez toho, aniž byste museli příčesek neustále kontrolovat a upravovat.

Sada Classic 

Sady Classic obsahující 7 pásů o hmotnosti 100 g jsou v rámci prodloužení a lehkého zahuštění vlasů vhodné pro většinu zákaznic. Ze zkušenosti víme, že některé z nich nemusejí ani všechny pásy aplikovat, jelikož vlasy, které používáme, jsou vysoce kvalitní a husté i v samotných konečcích. Tyto sady nabízíme ve dvou délkách: 40 cm a 50 cm a také v 21 barevných provedeních, a to včetně melíru a ombré.


BeFunky-collage (59) (1)

Set Classic v délce 40 cm obsahuje: 
• 1 pás - 24 cm se 4 sponkami
• 2 pásy - 15 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 10 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 5 cm s 1 sponkou

Set Classic v délce 50 cm obsahuje:
• 1 pás - 19 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 17 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 14 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 12 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 9 cm se 2 sponkami

Sada Fashion 

Jestliže vedle delších vlasů toužíte i po božském objemu, sada Fashion je pro vás jasnou volbou. Složena je celkem z 8 pásů, ale vlasů na ní oproti sadě Classic najdete dvojnásobek, tedy 200 g. Tento typ sady doporučujeme především v případě, že máte sama hustší vlasy a potřebujete si tedy tento objem uchovat i v rámci prodloužených vlasů. Sadu si můžete zakoupit v délce 40 cm či 50 cm v jednom z krásných 21 odstínů.

BeFunky-collage (60) (1)

Set Fashion v délce 40 cm obsahuje: 
• 1 pás - 28 cm s 5 sponkami
• 1 pás - 19 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 17 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 14 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 12 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 9 cm se 2 sponkami

Set Fashion v délce 50 cm obsahuje:
• 1 pás - 28 cm s 5 sponkami
• 1 pás - 19 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 17 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 14 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 12 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 9 cm se 2 sponkami

Sada Hollywood 

Závidíte hollywoodksým hvězdám jejich bohaté objemné účesy? S naší sadou inspirovanou právě božskými kšticemi slavných hvězd, můžete tohoto efektu dosáhnout také. Sada Hollywwod se hodí hlavně na slavnostní příležitosti či tvorbu složitějších účesů. V naší nabídce najdete 21 odstínů čítající přirozené i trendy barvy, dostupné jsou dále dvě délky sad, a to 40 cm a 50 cm.

sss

Set Hollywood v délce 40 cm obsahuje:
• 2 pásy - 28 cm s 5 sponkami
• 1 pás - 19 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 17 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 14 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 12 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 9 cm se 2 sponkami

Set Hollywood v délce 50 cm obsahuje:
• 2 pásy - 28 cm s 5 sponkami
• 1 pás - 19 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 17 cm se 3 sponkami
• 1 pás - 14 cm se 3 sponkami
• 2 pásy - 12 cm se 2 sponkami
• 2 pásy - 9 cm se 2 sponkami

ZAHUŠŤOVACÍ PÁSY 

Pomocí zahušťovacího pásu můžete svým vlasům dodat úchvatný objem i délku v jednom snadném kroku. Tento typ příčesku funguje na stejném principu jako clip-in sady vlasů, ale vlasy samotné jsou připevněny jen k jednomu jedinému pásu, který je opatřen čtyřmi sponkami. Vlasy není třeba rozdělovat do více sekcí a aplikovat celou sadu. Nasazení je tedy velice jednoduché a zabere jen minutku. Díky snadné manipulaci s příčeskem jste schopné si sami určit, kdy ho chcete nosit, a kdy nikoli. Nejvhodnější je jeho nošení v rozpuštěných vlasech, ale problémem nejsou ani jednoduché účesy. Protiskluzová vrstva zajišťuje pohodlné a bezpečné nošení, kvalitní lidské REMY vlasy jsou zase zárukou kvality a bezchybného výsledku. Jednoduše perfektní řešení pro dámy s řídkými vlasy, které zatím neuvažují o trvalejším prodloužení a aplikace celé clip-in sady je pro ně složitá či zbytečná.
K dostání jsou zahušťovací pásy na našem e-shopu ve 23 odstínech a délkách 40 cm, 50 cm a 60 cm. Pokud byste ale toužili po zahušťovacím pásu na míru, neváhejte nás kontaktovat na emailu: hradecka@profibeauty.cz, rádi vám ho připravíme na zakázku.

CLIP-IN CULÍKY 

Vysoký uhlazený culík je stálicí, která nikdy nezklame. Celkovému looku propůjčí elegantní nádech a zaručí vám, že budete za každé okolnosti vypadat stylově a upraveně. Jen málokterá z nás si bohužel podobný účes vytvoří sama bez pomoci příčesků. Abychom vám vše co nejvíce ulehčili, vytvořili jsme clip-in příčesek z asijských REMY vlasů prémiové kvality, se kterým je tvorba dlouhých objemných culíků naprosto jednoduchá. Náš clip-in culík si stačí pomocí hřebínku nasadit na váš vlastní culík. Vše se dále zabezpečí pomocí suchého zipu a pramínku vlasů, který zakryje případný přechod a zajistí dokonalé propojení vašich a prodloužených vlasů. Celý proces zabere méně než pět minut, avšak výsledný efekt je dokonalý. Jelikož náš clip-in culík navíc překryje vaše vlastní vlasy, nezáleží na tom, v jakém jsou momentálně stavu. S naším clip-in culíkem nebude mít váš účes chybičku. Není divu, že si ho zamilovala i řada celebrit, pro které je tento rychlý styling skvělou volbou na jakoukoli speciální událost.
Vybírat můžete z 10 krásných odstínů včetně dvou typů melíru. Culíky jsou na našem e-shopu dostupné v délce 50 cm. Rádi vám ale v případě zájmu připravíme i culík dle vašeho přání na zakázku, kontaktovat nás můžete na emailu: hradecka@profibeauty.cz.

CLIP-IN OFINY 

Asi každá žena někdy uvažovala o tom, jak by vypadala v ofině. Ale k radikálnímu střihu se málokterá z nás doopravdy odhodlala. Clip-in ofiny vám dávají možnost volby, jeden den si můžete užívat nové image s rovně střiženou ofinou či patkou a druhý se den se vrátit zpět ke svému klasickému střihu. Naše clip-in ofiny jsou vyrobeny z pravých lidských vlasů, připevněny jsou pomocí sponek k jemné síťce, díky čemuž drží pohodlně nasazené celý den. Pro dosažení přirozeného efektu doporučujeme clip-in ofinu vyžehlit a následně zlehka překrýt vlastními vlasy.
V nabídce máme rovně střižené ofiny z indických chrámových vlasů o hmotnosti 20 gramů. Dále jsou u nás dostupné i šikmé ofiny neboli patky, které jsou vyrobené z asijských REMY vlasů, každý kus váží 25 gramů. Celkem můžete vybírat ze čtyř odstínů. Pokud ten svůj nenajdete či budete mít další přání, neváhejte nám napsat na email: hradecka@profibeauty.cz, clip-in ofinu vám rádi připravíme na zakázku.

shutterstock_531810598 (1)

Proč zvolit právě příčesky ProfiBeauty? 

PRAVÉ LIDSKÉ VÝBĚROVÉ REMY VLASY
Na našem e-shopu najdete výhradně 100% lidské vlasy. Obávat se nemusíte nevzhledných umělých copů či namíchaných umělých a asijských vlasů. Dbáme na to, aby byly všechny vlásky vždy srovnané po směru růstu a necuchaly se tak. Tím se zároveň i výrazně zvyšuje jejiž životnost.

HUSTÉ KONCE A DELŠÍ VLASY
Žádné ztenčené konce a podvodné míry! Vždy uvádáme průměrnou délku vlasů, nikoli délku nejdelšího pramínku.

VÁHU VLASŮ UVÁDÁME BEZ OBALU
Pozor, u jiných prodejců je zvykem, že váhu uvádějí včetně obalu a sponek.

OPTIMALIZOVANÁ ŠÍŘKA PÁSŮ
Velikost pásů je uzpůsobena šířce hlavy tak, aby se příčesek pohodlně nosil, nikde nepřečníval a netlačil. Bez problému padne každému tvaru hlavy, vše jsme pečlivě testovali a konzultovali s našimi klientkami.

PEVNÉ CLIP-IN SPONKY
Naše sponky jsou vyrobeny z kvalitního korejského kovu a potažené silikonem, aby nekouzaly a neničily zároveň vaše vlasy.

OCHRANNÁ KRAJKA NA KAŽDÉM CLIP-IN PÁSU
Ochranná krajka zpříjemňuje nošení pásu. Zajišťuje, že pás na hlavě neškrábe a zamezuje zacuchávání vlasů do příčesku.

VÝBĚR ZE TŘÍ TYPŮ SETŮ
Jemné zahuštění a prodloužení, dvojnásobný objem nebo extra velký objem filmových hvězd. Vyberou si tak ženy s řídkými i hustými vlasy, ať je už je jejich představa finálního looku jakákoli.

SUPER HUSTÉ 300g SETY
I ty máme pro naši nejnáročnější klientelu připraveny, a to s nejlepší cenou v EU.

KVALITA ZA PŘÍJEMNOU CENU
To nejlepší nemusí být nutně to nejdražší!

INSPIRACE INSTAGRAM 

45263590_500467310473501_536439722987925180_n (2) (1)
40546688_174135536765702_7013540135831914108_n (1)
41853710_465623153845320_190216563581406494_n (1)
20394339_468381153522656_5649086294479863808_n (1) (1)
Snímek obrazovky 2017-09-07 v11.06.49
Snímek obrazovky 2017-09-07 v10.53.07