PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vlasová čelenka flip-in

FLIP-IN
Image is not available

Dlouhé a husté vlasy bez jejich jakéhokoli zatížení a poškození. Vyzkoušejte novinku flip-in! První příčesek, který je k vašim vlasům stoprocetně šetrný.

Slider

První bleskové prodloužení vlasů, které vlasy nezatíží a zabere jen minutku. Jestliže vás zatím vlasové příčesky kvůli možnému poškození vlasů, které zvláště při častém nošení a nesprávné aplikaci mohou způsobit, odrazovaly, máme pro vás novinku, ze které budete nadšení. Flip-in příčesek se aplikuje jako klasická čelenka, jeho váha tak nespočívá na vlasech samotných, ale na temeni hlavy. Jak to přesně funguje? Čtěte dál!

Snímek obrazovky 2017-09-07 v 11.01.47
45361609_2188747351447423_3535969011440093359_n (1)

Výhody flip-in příčesku 

▪snadná a rychlá aplikace

▪rovnoměrné zahuštění a prodloužení vlasů

▪vlasy nejsou nikterak zatíženy a nedochází k jejich poškození

▪vše zvládnete sama v pohodlí domova

shutterstock_309882407 (1)

▪neviditelné spoje díky tenké gumičce, kterou překryjete vlastními vlasy

▪pravé lidské vlasy v REMY kvalitě

▪jednoduché oživení účesu

▪ušetříte peníze i čas

▪snadná údržba

Jak to funguje? 

flip-in-remy-vlasy-100g-50cm-stredne-hneda-4 (1)

Flip-in vlasy nebo zjednodušeně řečeno vlasy na gumičce se podobají klasickým clip-in vlasům, ale na rozdíl od nich jsou aplikovány ke gumičce a skládají se z jednoho kusu. Gumička je opravdu pevná, není důvod se obávat, že by nedržela, sklouzávala nebo dokonce praskla. Aplikaci flip-in zvládne doopravdy každý, celý proces zabere ještě méně času než je tomu při nasazení clip-in sady vlasů. Znamená to tedy, že nemusíte navštěvovat kadeřnický salon, ale vše bez problému zvládnete sama v pohodlí domova.

Vlasy si nejprve stačí rozdělit do svou sekcí. Gumičku, na které jsou vlasy připevněny, si navlékněte na hlavu a přehoďte přes ní vlasy, aby gumička nebyla vidět. Vlasy poté opatrně pročeště, aby se propojily s těmi vašimi.

 

Flip-in příčesky jsou na našem e-shopu dostupné v celkem 21 odstínech a délkách 40, 50 a 60 cm. Pokud máte ale speciální přání, které se týká rozměrů, hustoty vlasů, jejich délky či odstínu, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@profibeauty.cz. Flip-in příčesek vám rádi připravíme na zakázku přesně podle vašich představ.