PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

VLASOVÉ příčesky

VLASOVÉ PŘÍČESKY
Image is not available

Rychlá změna image či zamaskování řídkých vlasů a lysinek... Vlasové příčesky jsou perfektním řešením! Vše navíc zvládnete v pohodlí domova a za pár minut.

Slider

 

Příležitostné prodloužení vlasů, snadné oživení účesu nebo praktické zakrytí lysinek a prohuštění řídkých vlasů... Naše vlasové příčesky můžete využít na nespočet způsobů. Vše navíc zvládnete sami bez další asistence! V čem se jednotlivé vlasové příčesky liší, a který bude tím pravým pro vás?

 

Clip-in vlasy

 

O co se jedná? Zjednodušeně řečeno jde vždy o trs vlasů, který je připevněn ke speciální síťce. Celý vlasový příčesek se následně pomocí sponek připevňuje do vlastních vlasů. Příčesky lze použít za různými účely a také rozličnými způsoby, naše clip-in vlasy ProfiBeauty mají ale ty nejzásadnější vlastnosti společné:

▪snadná aplikace i sundání vlasů
▪dokonalý účes během pár vteřin
▪sama si určíte, kdy vlasy chcete nosit
▪vysoká variabilita typů, délek, barev
▪snadná údržba
▪šetrné k vlastním vlasům
▪vysoká životnost vlasů
▪cenová dostupnost

 

Vlasové příčesky se hodí pro kohokoli, kdo není spokojený se stavem svých vlastních vlasů a touží po rychlé změně, která ale nebude trvalá.

Clip-in a flip-in příčesky jsou vhodné především pro klientky, které chtějí svůj účes oživit, dodat mu okamžitý objem a extra délku. Nezáleží tedy na tom, zda vás nebo vaše klientky čeká svatba, ples či jen rády střídáte účesy a celkovou image. Z naší nabídky příčesků máte možnost si vždy vybrat ten pravý, který bude splňovat všechny vaše požadavky.

       

Vlasová tupé slouží především k zamaskování lysinek a optické prohuštění problematických míst na hlavě. Na našem e-shopu ProfiBeauty máme ihned k oběru řadu clip-in sad, culíků, zahušťovacích pásů, ale i vlasových tupé. Pokud byste ale přece jen nenašli příčesek ve vámi požadované délce, odstínu či hustotě, rádi vám ho připravíme na zakázku, a to přesně podle vašich představ, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu: hradecka@profibeauty.cz.

                                             

Clip-in sady vlasů

Naše sady clip-in vlasů jsou složené ze sedmi pásů a jsou dostupné v různých délkách, odstínech i hustotách - Classic, Fashion a Hollywood. Podrobný popis všech sad najdete v v našem článku věnovaném clip-in vlasům, a to přímo ZDE. Jedná se o nejluxusnější clip-in příčesky na trhu, které se vyznačují exkluzivní kvalitou pravých lidksých vlasů v REMY kvalitě, neztenčenými konci, dokonale tvarovanými pásy a neklouzavými speciálními sponkami, které zajišťují pohodlné nošení. Dlouhé a husté vlasy tak s našimi clip-in sadami získáte během chvilky!

Zahušťovací vlasové pásy

Zahušťovací pásy slouží k rychlému, rovnoměrnému zahuštění vlasů. Jedná se o jeden pás vlasů, který je vybaven sponkami, které snadno připevníte ke svým vlastním vlasům. Jejich aplikace je tedy velmi jednoduchá a oproti klasické sadě, která je složena z více pásů, také rychlejší. Všechny naše zahušťovací pásy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lidských REMY vlasů. Sponky jsou navíc potaženy speciální protiskluzovou vrstvou ze silikonu a pásy vám tak rozhodně nebudou padat a ani poškozovat vaše vlastní vlasy.

Clip-in culíky

S našimi clip-in culíky dosáhnete účesu jako z časopisu během vteřiny. Culík kompletně překryje vaše vlasy, takže je vhodný doopravdy pro každého, a to i díky snadné aplikaci. Pomocí clip-in culíku docílíte okamžitého zahuštění a prodloužení vlasů snadno a rychle, výsledek bude přitom přirozený a vždy dokonalý! Stačí si jen vybrat ten správný odstín a délku, které vám budou vyhovovat.

Clip-in ofiny

Snadný způsob, kterým lze oživit jakýkoli účes. Jedná se o ofiny z pravých lidských vlasů na sponkách, které připnete během chvilky a perfektně drží celý den. Vybrat si můžete ze dvou variant - klasické rovné ofiny či šikmo střižené patky.

Flip-in příčesky

Flip-in vlasy nebo zjednodušeně řečeno vlasy na gumičce se podobají klasickým clip-in vlasům, ale na rozdíl od nich jsou aplikovány ke gumiččce a zkládají se z jednoho kusu. Aplikaci flip-in zvládne opravdu každý, celý proces zabere ještě méně času než je tomu při nasazení clip-in sady vlasů.

Vlasová tupé

Naše paruky z pravých lidských vlasů jsou vhodné především pro ty, kteří trpí částečnou nebo úplnou ztrátou vlasů. Díky tomu, že s nimi v okamžiku dosáhnete kompletní změny image, je můžeme doporučit i těm z vás, kteří toužíte po změně a chcete vyzkoušet něco nového. K dostání jsou u nás paruky klasické, poloparuky (tupé), ale lze si objednat paruku také míru prostřednictvím naší zakázkové výroby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email: hradecka@profibeauty.cz.

Výhody vlasového tupé:

● tupé vám pomůže vyřešit vaše trápení s nedostatkem vlasů

● zcela zakryje pleš, částečnou pleš nebo holá místa na hlavě

● umožní vám návrat do života, i když trpíte těžkým onemocněním

● na noc ho sundáte a můžete pohodlně spát

● můžete ho sundat i kdykoli během dne

● snadno docílíte razantní změny image

● nenáročná údržba, nemusíte ho mýt tak často, jako vlastní vlasy

Vlasovým tupé a parukám jsme věnovali celý jeden článek, podrobnější informace tak najdete přímo ZDE.