PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Paruky z pravých vlasů

PARUKY Z PRAVÝCH LIDSKÝCH VLASŮ
Image is not available

Módní doplněk, po kterém v současnosti sahá stále více a více žen. Podívejte se na naši nabídku trendy paruk a užívejte si novou image každý den.

Slider

Paruky se rychle staly součástí každodenního zkrášlovacího rituálu mnoha žen, které milují měnit svou image a experimentovat s různými looky. Paruky již tedy není třeba spojovat pouze s překonáváním náročních životních událostí způsobených zákeřnými nemocemi. V dnešní době se jimi naopak spousta žen pyšní a jejich nošení netají. Ovšem najít kvalitní paruku, která perfektně sedne a bude doopravdy plnit funkci módního doplňku, není vždy jednoduché. I proto jsme se naši nabídku příčesků rozhodli rozšířit o kvalitní paruky z pravých lidských vlasů, které jsou vhodné na každodenní nošení.

Naše paruky jsou vyráběny z prodyšného materiálu, který je pro pokožku příjemný, ale především z evropských vlasů, které se necuchají a působí přirozeně. Jedná se o vlasy nejvyšší kvality, které mají hebkou strukturu a dlouhou životnost. Vybírat můžete ze tří velikostí montur, které jsme na základě rozsáhlého testování vyhodnotili jako nejběžnější. Pokud si však přejete vyrobit paruku přímo na míru, rádi vám ji v naší dílně zhotovíme na zakázku přesně podle vašich požadavků. Jsme připraveni vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům.

Pro koho jsou paruky určeny?

strih (5)
 • pro ty, kdo trpí úplnou ztrátu vlasů
 • pro ty, kdo mají částečnou pleš
 • pro ty, kdo mají na hlavě lysinky
 • pro ty, kdo mají slabé a řídké vlasy
 • pro ty, kdo chtějí razantní změnu účesu
 • pro ty, kdo chtějí čas od času změnu

 

 

Typy paruk

SKLADOVÉ PARUKY

ihned k odběru
3 univerzální velikosti

POLOPARUKY

ihned k odběru
částečná vlasová náhrada

PARUKY NA MÍRU

zakázková výroba
podle vašich přání přesně na míru


Výhody paruky

tvt
 • paruka vám pomůže vyřešit vaše trápení s nedostatkem vlasů
 • zcela zakryje pleš, částečnou pleš nebo holá místa na hlavě
 • umožní vám návrat do života, i když trpíte těžkým onemocněním
 • na noc ji sundáte a můžete pohodlně spát
 • můžete ji kdykoliv sundat
 • snadno docílíte razantní změny image
 • nenáročná údržba, nemusíte ji mýt tak často, jako vlastní vlasy


Paruka nebo poloparuka?

Nejčastější klientelou nakupující paruky jsou lidé, kteří trpí ztrátou vlasů ze zdravotních důvodů (např. ztráta vlasů po chemoterapii, alopecie, úrazy a traumatické nehody apod.). Pro tyto klienty nechceme nic jiného, než aby se cítili sami sebou a mohli se zpět začlenit do společnosti, aniž by museli někomu vysvětlovat svůj zdravotní stav. V naší nabídce máme jak paruky, tak také poloparuky neboli vlasová tupé, které mohou dobře posloužit těm, kteří nepřišli o své vlasy docela. Vlasové tupé kryje pouze místo, kde vlasy chybí, případně kde je vlasů málo. Vlasové tupé je doplněno o sponky, kterými si ho připevníte na své vlasy, pak už se jen provede záčes s vašimi vlasy a nikdo skutečně nic nepozná. Jednoduše řečeno, pokud potřebujete zakrýt lysinky, pleš na temeni hlavy, prořídlá místa, ale jinak vlasy máte, bude pro vás ideální poloparuka neboli vlasové tupé. Pokud trpíte úplnou ztrátou vlasů, vhodným řešením je pro Vás paruka.

PARUKA POLOPARUKA - TUPÉ
HLAVNÍ ÚČEL úplné zakrytí hlavy / pleše zakrytí lysinek a prořídlých míst
PRO KOHO JE URČENA pro kohokoliv s úplnou ztrátou vlasů případně s řídkými vlasy, prořídlými vlasy; chcete-li dočasnou změnu účesu pro koholiv s lysinkami, částečnou pleší
UMÍSTĚNÍ celá hlava na holé či prořídlé místo, lysiny
ZPŮSOB APLIKACE volné nasazení sponky / lepicí pásky / speciální lepidlo
DOBA APLIKACE DOMA 5-10 min. DOMA 5-10 min.

Paruka na míru

čč

Rádi pro vás připravíme paruku na míru, a to podle vašich požadavků. Takováto paruka bude mít přesné rozměry vaší hlavy, takže vám bude perfektně sedět a její nošení bude velice pohodlné. Samozřejmostí je, že si stanovíte, jak má výsledný účes vypadat, protože i takové maličkosti, jako je třeba pěšinka, tvoří výsledný perfektní produkt. Nesluší vám pěšinka uprostřed - uděláme ji na boku. Chcete ofinu, ale nevíte, jestli delší nebo kratší? Můžeme ji připravit trochu delší, aby šla sestřihnout. Pro perfektní účes je totiž potřeba po předání paruky provést zastřihnutí do finálního účesu. To vám samozřejmě můžeme rovněž zajistit v našem salonu ProfiBeauty.

V případě zájmu o výrobu paruky na zakázku, nás, prosím, kontaktujte na email: hradecka@profibeauty.cz.