PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Pánské systémy

black_rectangle_png_138228

Vypadávání vlasů, počínající lysinky či úplná ztráta vlasů v lokálních částech hlavy. Vlasové integrace přinášejí okamžité řešení, a to v nové, moderní podobě. Jedná se o techniku, která umožňuje přirozené zahuštění vlasů nejčastěji v oblasti temene hlavy a vlasové linie. Ať už trpíte úbytkem vlasů v důsledku onemocnění, úrazu či psychické zátěže, vlasová integrace vám umožní znovu vypadat skvěle a především cítit se sebevědomě.

VLASOVÁ INTEGRACE

 

Tento typ vlasového systému jsme vám schopni připravit na míru a přesně podle vašich představ. Není se tedy třeba obávat toho, že by vám velikostně či svým odstínem nevyhovoval. Mezi nesporné výhody této metody patří její diskrétnost a přirozenost. Naše firma pracuje výhradně s lidskými vlasy středoevropského typu pocházejícími z našich českých výkupů. Struktura vlasu se tedy přesně shoduje a tou naší. Pohodlnost nošení zajišťuje tenká prodyšná síťka, která je při nošení velice příjemná a nijak pokožku hlavy nedráždí. Díky speciálnímu ultratenkému materiálu jsme schopni kompletně zamaskovat její okraje, takže vlasová linie dokonale splyne s tou vaší. To vše během několika málo minut, bezbolestně a s finálním ohromujícím výsledkem.

VÝHODY METODY

download (3)

+ prodyšná síťka
+ přirozená vlasová linie
+ 100% lidské vlasy z českých výkupů
+ ručně poutkováno vlásek po vlásku
+ snadná a rychlá aplikace
+ neinvazivní a bezbolestný postup
+ přirozený efekt
+ okamžitý výsledek

JAK TO FUNGUJE?


Spojení "vlasový systém"
, jakožto zastřešující pojem, odkazuje na pečlivé propracování vlasových integrací, které klade důraz především na precizní zhotovení vlasové linie, použití nejmodernějších materiálů a často také výrobu na zakázku, tedy přesně na míru zákazníka a dle jeho přání. 

Fotografie před-po často působí jako výsledek práce šikovného grafika. Vlasové integrace jsou v dnešní době natolik profesionálně zpracovaným výrobkem, že ani kadeřník na první pohled nepozná, že se nejedná o vlastní vlasy klienta. Vlasové systémy jsou navrženy tak, aby dokonale imitovaly vlasy zákazníka a nahradily tak zejména chybějící vlasovou linii hlavy, která bude od té skutečné k nerozpoznání, a to jak na pohled, tak na dotek. 

download (2)

Část vlasu, která bude později pomocí pevného uzlíku připevněna k síťce, prochází nejprve procesem šetrného odbarvení. Tímto procesem jsme schopni docílit toho, že spoj ve výsledku připomíná samotný vlasový kořínek a vlasy tak budí dojem toho, že vyrůstají přímo z vlasové pokožky. Uzlík se stává neviditelným, dokonale splyne s vlasovou síťkou a vše vypadá velice přirozeně dokonce i při pohledu zblízka.

 

download (2)

Speciální pozornost je věnována také samotné vlasové linii, která je hlavním ukazatelem toho, o jak kvalitní vlasovou integraci se jedná. Naše vlasové systémy napodobují přirozenou vlasovou linii naprosto dokonale. První řada je tvořena těmi nejjemnějšími, nepravidelně umístěnými vlásky, aby kontury nepůsobily až přespříliš dokonale a uměle. Hustota vlasů se směrem od linie postupně zvyšuje, což dává za vznik postupnému přirozenému přechodu, přesně takovému, ve kterém vlasy běžně vyrůstají.

 

Vlasová integrace je k pokožce hlavy připevněna pomocí medikálního lepidla. Jedná se o speciální druh adheziva, které je šetrné k pokožce, ale zároveň dokáže vlasovou integraci udržet na svém místě až po dobu několika dnů. Většina zákazníků ale preferuje používání o něco slabších adheziv, jelikož je pro ně pohodlnější si vlasovou integraci každý večer sundávat. Medikální lepidlo představuje nejen nespolehlivější způsob připevnění vlasové integrace, ale také ten nejpřirozenější. 

black_rectangle_png_138228

DOPORUČENÁ PÉČE A ZPŮSOB APLIKACE

I o vlasovou integraci je třeba, stejně jako o všechny typy vlasových systému, řádně pečovat. Správná péče prodlužuje její životnost a zajišťuje stále přirozený vzhled. Předtím, než začnete vlasovou integraci používat, je zásadní osvojit několik pravidel, které je třeba dodržovat:

1. Před samotnou aplikací se ujistěte, že je vaše pokožka hlavy dokonale čistá a odstraněny jsou všechny zbytky adheziva. Doporučujeme použít speciální odstraňovač lepidel a také peeling, který pokožku hlavy dokonale připraví na aplikaci vlasové integrace.

2. Medikální lepidlo aplikujte spolu s vlasovou integrací pouze na suchou pokožku hlavy. Nejlepších výsledků docílíte po oholení všech vlasů, které do míst, kam bude vlasová integrace nasazena, zasahují. 

3. Místo, kam vlasovou integraci umístit, najdete nejjednodušeji takto: Zvedněte obočí, vaše vlasová linie se nachází zhruba centimetr nad vrchním záhybem, který se vám díky zvednutí obočí na čele vytvořil. Střed čela najdete sledováním linii středu nosu. Na spojnici těchto bodů se nachází místo, kam doporučujeme umístit přední okraj vlasové integrace. 

4. Vlasovou integraci uchopte po stranách oběma rukama a začněte ji pomalu přikládat na pokožku hlavy. Postupujte od přední části, tedy od vlasové linie, směrem dozadu. Vyčkejte pár minut, dokud nezačně adhezivum plně působit a integraci poté ještě jemně přitlačte k hlavě a ujistěte se, že pevně drží po celé své ploše.

5. Následně se již můžete věnovat finálnímu stylingu. Doporučujeme používat speciální hřebeny a kartáče, které neponičí síťku ani samotné vlasy. Vlasy ovšem nikdy nepročesávejte v mokrém stavu! Vlasy můžete upravovat libovolnými způsoby, ale vždy dbejte na to, abyste vlasy nadměrně nezatěžovaly, a to zvlášť vysokými teplotami (při fénování, žehlení), které mohou zapříčinit nadměrné vysušování vlasů. Vždy proto mějte po ruce termo přípravky, které vlasům poskytnou ochranu. 

6. V rámci mytí vlasové integrace doporučujeme využít polysterenové hlavy na paruky, která poslouží jako stojan. Vlasovou integraci k ní stačí připevnit pomocí obyčejných pinetek. Dále si připravte vodní lázeň, do které přidejte obvyklou dávku šamponu (plně dostačující je taková o velikosti vlašského ořechu). Vlaasovou integraci připevněnou na stojné hlavě (či navlečenou na ruce), ponořte do vodní lázně a opatrně vlasy omyjte. Následně připravte další, tentokrát pouze obyčejnou vodní lázeň a celý postup opakujte. Závěrem nechte vlasovou integraci ideálně jen volně doschnout na stojanu.

7. Důrazně doporučujeme používání speciální kosmetiky a vlasového příslušenství. Je třeba pamatovat na to, že se jedná o vlasy, které již nejsou vyživovány a je proto nutné věnovat jejich péči větší pozornost.