PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vitamíny na vlasy Hairfinity

Slabé, lámavé vlasy bez života? Zachránit je může jen důkladná výživa, se kterou je nejlepší začít zevnitř. Vlasové vitamíny pro růst vlasů Hairfinity obsahují náš exkluzivní CAPILSANA® Complex, speciální směs účinných látek, která byla zkombinována tak, aby vlasům dodala komplexní přísun živin a látek, které pro rychlejší růst a celkovou vitalitu potřebují.

Toto jedinečné složení v sobě zahrnuje niacin podporující správnou cirkulaci krve ve vlasové pokožce, kyselinu pantotenovou zajišťující silnější vlasové folikuly, vitamín B12, který podporuje stávající růst vlasů, produkci keratinu a zvyšuje vlasovou elasticitu a dále vitamíny A a D, které díky svým antioxidačním účinkům napomáhají ke zdravejším vlasům a pokožce hlavy.

Výsledky čítající silnější, pružnější, hustší a delší vlasy uvidíte již po několika málo týdnech. Pokud vás navíc trápí konkrétní problém v podobě matných, řídkých, namáhaných či poškozených vlasů, doporučujeme Vám tuto základní vlasovou kúru doplnit i o speciální vitamíny na vlasy Hairfinity, které cíleně pomáhají bojovat proti těmto nedostatkům.

HAIRFINITY Vitamíny na vlasy

Vlasové vitamíny Hairfinity byly vytvořeny tak, aby vlasům dodaly potřebnou výživu zevnitř. Každá kapsle obsahuje speciální kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdravé, dlouhé a silné vlasy. Mezi účinné látky patří také náš exkluzivní Capilsana® Complex – směs aminokyselin hydrolyzovaného kolagenu, MSM, přesličky a kyseliny křemičité.

HAIRFINITY CANDILOCKS Vitamíny na vlasy žvýkací

Vlasové vitamíny Hairfinity Candilocks představují pohodlný způsob, kterým můžete snadno získat svou denní dávku vitamínů. Základní složky jako biotin, přeslička, inositol a cholin jsme spojili s dalšími bioaktivními vitamíny, minerály a výživnými látkami a vzniklo tak speciální složení podporující zdravější, pevnější a delší vlasy. Tato vegetariánská receptura je doplněna o třešňovou příchuť a neobsahuje žádná umělá barviva. Vhodné pro všechny typy vlasů.