PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

Vlasová kosmetika Hairfinity

Dopřejte sobě i svým klientkám dlouhé, husté a zdravé vlasy prostřednictvím naší exkluzivní pečující kosmetiky na vlasy Hairfinity, která viditelně redukuje poškození vlasů až o 87%, a to hned po prvním použití. Složení obohacené o CAPILSANA® Complex, účinnou kombinaci bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, MSM a přesličky a dále složky rostlinného původu, vitamíny a esenciální oleje vaše vlasy promění v okouzlující sametový závoj. Díky tomu, že produkty Hairfinity neobsahují silikony, parabeny, sulfáty a ani žádné další škodlivé látky, jsou vhodné i pro prodloužené vlasy.

Správné péče o vlasy je prvním a nejdůležitějším krokem na cestě za krásnými vlasy. Pro perfektní výsledek doporučujeme kombinaci hydratačních produktů na bázi vody s výrobky s olejovým základem. Produkty z první skupiny dodají vlasům vláhu, zatímco olejíčky a séra v nich tuto vlhkost uzamknou a vlas vyhladí. Vše můžete podpořit i kúrou v podobě vitamínů na vlasy Hairfinity.

HAIRFINITY Bezsulfátový hydratační čistící šampon na vlasy

Vychutnejsi si svou chvilku relaxu zatímco se kombinace mořské soli, ibišku a esenciálních olejů, obsažená v tomto hydratačním šamponu, postará o důkladné očištění, osvěžení a odstranění zbytkových produktů z vašich vlasů.

Díky hydratačním složkám vaše vlasy zůstanou vyživené a zvláčněné. Je prokázáno, že vaše vlasy budou až o 82% silnější a budou mít menší tendenci k lámavosti. Pro dosažení neuvěřitelně hebkých, leských vlasů a toho nejlepšího výsledku doporučujeme doplnit tento šampon o hydratační kondicionér Hairfinity.

HAIRFINITY Hydratační kondicionér na vlasy

Hydratační složení vlasy uhladí, zvláční, zabrání jejich zacuchávání a vyživí je od kořínků ke konečkům. Výsledkem jsou zdravé, hebké a poddajné vlasy v té nejlepší kondici. Prokázán byl úbytek poškození vlasů až o 87%.

HAIRFINITY Posilující AMINO maska na vlasy

Dopřejte svým vlasům přísun hloubkové hydratace s touto obnovující maskou na vlasy, která je obohacena o zklidňující aroma mořské soli, ibišku a esenciálních olejů. Aminokyseliny posilují každý pramen vašich vlasů a pomohou vám tak dosáhnout pevnějších, hebčích a pružnějších vlasů. Studie prokázaly až 90% účinnost v rámci úbytku poškození vlasů.

HAIRFINITY Silně vyživující BOTANICAL olejíček na vlasy

Hýčkejte své vlasy a pokožku hlavy s touto účinnou kombinací vitamínů a esenciálních olejů. Navraťte svým vlasům lesk, elasticitu a dávku hydratace a zredukujte zároveň jejich dosavadní poškození až o 95%.

HAIRFINITY Revitalizující bezoplachový kondicionér

Tento lehký, rychle se vstřebávající bezoplachový kondicionér vlasy díky obsahu vitamínů a minerálů hloubkově vyživuje a dodává jim potřebnou hydrataci. Redukuje poškození 92% roztřepených konečků až o 84% a kompletně zaceluje až 68% roztřepených konečků. Poskytuje vlasům tepelnou ochranu až do teploty 450 stupňů.

HAIRFINITY Sérum pro růst zdravých a silných vlasů

Sérum pro růst zdravých a silných vlasů vlasy revitalizuje, chrání choulostivé a namáhané sekce vlasů a předchází poškození vlasů v oblasti vlasové linie, a to díky svému vyživujícímu složení obsahujícímu vitamíny a aktivní rostlinné výtažky.

Sérum Hairfinity Infinite Edges obsahuje více než 83% přírodních ingrediencí včetně vody. Bez parabenů, silikonů, parabenů, ftalátů, minerálních olejů a ropných stop.

HAIRFINITY Očisťující šampon a kondicionér na pokožku hlavy

Lehký a vlasy nezatěžující pěnivý šampon a kondicionér, které byly vytvořeny tak, aby zklidnily a očistily vlasy a pokožku hlavy v místech, která jsou zatěžována vlasovými příčesky, náhradami či stylingem, který vlasy namáhá. Očistí vlasy od všech látek, které by mohly vést k jejich zvýšené dráždivosti, zbaví je nechtěného nánosu, který se na nich doposud vytvořil, a to bez toho, aniž by vlasy a pokožku hlavy připravily o jejich přirozenou vlhkost. Zkliďněte své vlasy a pokožku hlavy díky aroma mátového a čajovníkového olejíčku.