PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

VLASOVÁ PÉČE A VÝŽIVA HAIRFINITY

Správná péče o vlasy je tím nejdůležitím krokem na cestě k dosažení krásných, zdravých a silných vlasů. Na našem e-shopu najdete kompletní sortiment vlasové péče, který v sobě zahrnuje vše od vitamínů na vlasy, přes šampony, masky, až po speciální séra. Dopřejte svým vlasům to nejlepší díky profesionální vlasové kosmetice, prostřednictvím které bude o vlaše vlasy postaráno od A do Z.

Vitamíny na vlasy Hairfinity

BBCA_HF_VitaminLineup (1) (1)

Dříve, než se ponoříte do výběru vhodných olejíčků a masek na vlasy, je třeba si uvědomit, že je nejprve důležité vlasům poskytnout hloubkovou výživu zevnitř. Tou nejlepší volbou jsou v tomto případě Vitamíny na vlasy HAIRFINITY, které obsahují exkluzivní CAPILSANA® Complex, speciální směs účinných látek, která byla zkombinována tak, aby vlasům dodala komplexní přísun živin a látek, které pro rychlejší růst a celkovou vitalitu potřebují. Vitamíny na vlasy HAIRFINITY tak poskytnou vlasům vše, co pro svůj zdravý vzhled potřebují a z výsledků se tak můžete radovat již v řádu několika málo týdnů.

Pečující kosmetika Hairfinity

Vitamínovou kúru dále doporučujeme podpořit i speciálními šampony a koncicionéry Hairfinity, které byly vytvořeny tak, aby vlasy očištily, osvěžily a odstranily z nich všechny zbytkové produkty. Díky hydratačním složkám ale vlasy zároveň zůstanou vyživené a zvláčněné. Pokud vás či vaše klientky trápí specifický problém, například vypadávání vlasů, doporučujeme vše doplnit Sérem pro růst zdravých vlasůPosilující Amino maskou na vlasy či Silně vyživujícím olejíčkem na vlasy Hairfinity.

BBCA_HF_ExperienceBox (1) (2)

Cílem všech produktů značky Hairfinity je podpořit zdravý růst vlasů, zamezit jejich vypadávání a dopřát jim veškerou výživu, kterou potřebují.
Značka Hairfinity je díky tomu také tou nejlepší volbou v případě péče o prodloužené vlasy, které nejsou vyživovány od kořínků a proto, aby si zachovaly zdravý a krásný vzhled, vyžadují péči speciálními přípravky s vysokým obsahem funkčních složek, které jim poskytnou intenzivní hydrataci a hloubkovou výživu. Požadavky, které přípravky značky Hairfinity bezesporu splňují.

Značka Hairfinity přináší kompletní systém péče o vaše vlasy, který v sobě zahrnuje jak speciální vlasové vitamíny pro růst vlasů, tak celou řadu pečujících produktů. Všechny výrobky v sobě obsahují speciální mix vitamínů a minerálů včetně exkluzivního CAPILSANA® Complexu, účinné kombinace bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu, MSM pro zdravé vlasy plné života a přesličky, která vlasy hloubkově vyživuje a urychluje jejich růst. Složení produktů Haifinity je přírodní bez obsahu sulfátů, silikonů, parabenů a dalších pro vlasy škodlivých látek. Produkty Hairfinity jsou proto skvělou volbou i pro ty z vás, kteří nosíte různé typy vlasových příčesků (clip-in vlasy, paruky apod.) či máte vlasy trvale prodloužené.

 

Správná péče o vlasy musí vycházet zevnitř. Vitamíny na podporu růstu vlasů Hairfinity byly proto vytvořeny tak, aby vašim vlasům touto cestou poskytly vše potřebné pro jejich zdravý růst, sílu, lesk a hustotu. Díky niacinu, který podporuje cirkulaci krve, kyselině pantotenové zajišťující silnější vlasové folikuly a bránící vypadávání vlasů a vitamínům A, D a B12 dosáhnete zářivých vlasů plných vitality dříve než jste si kdy mysleli. Klasickou vitamínovou kúru navíc doporučujeme doplnit i o naše speciální vitamíny Hairfinity, které cílí vždy na určitou problémovou oblast. 

35987367_1756114527806574_6221211552175882240_n (2) (1)

Pečující vlasová kosmetika Haifinity zmírní dosavadní poškození vašich vlasů až o 87%, účinky jsou navíc viditelné již po prvním použití! Hydratační šampon na vlasy Hairfinity se postará o důkladné očištění, osvěžení a odstranění zbytkových produktů z vašich vlasů. Díky svému jemnému složení je vhodný i pro každodenní používání. I on obsahuje náš CAPILSANA® Complex, extrakt z měsíčku lékařského a heřmánku, biotinu, vitamíny a esenciální oleje a zanechá tak vaše vlasy hebké a dokonale vyživené. Šampon Hairfinity doporučujeme doplnit Hydratačním, rekonstručním a posilujícím kondicionérem na vlasy Hairfinity či Revitalizujícím bezoplachovým kondicionérem Hairfinity. Oba tyto kondicionéry dokáží zacelit vlasové vlákno, redukovat vysoušení vlasů a napomoci k lesklejším, silnějším a pružnějším vlasům. Pokud chcete svým vlasům dopřát doopravdy hloubkovou péči, doporučujeme sáhnout po naší Posilující AMINO maska na vlasySéru pro růst zdravých a silných vlasů, které obnovuje hydrataci choulostivých a namáhaných vlasových sekcí jakou je zejména vlasová linie a zabraňuje lámání a vypadávání vlasů či Silně vyživujícím Botanical olejíčku na vlasy, který uzavírá vlhkost uvnitř vlasu a bojuje tak proti krepatým vlasům.

boosters2

Speciální sekci v našem sortimentu tvoří produkty, které jsou speciálně vyvinuté tak, aby vlasy a pokožku hlavy zklidnily a očistily v místech, která jsou zatěžována vlasovými příčesky, náhradami či stylingem, který vlasy namáhá. Jde o první vlasovou kosmetiku svého druhu, která se díky obsahu kolagenu, aloe vera, mátového a čajovníkového oleje a biotinu postará o zklidnění svědivé a podrážděné pokožky hlavy a o její důkladné očištění. Očisťující šampon na pokožku hlavy je vhodné doplnit i o Očišťující kondicionér ze stejné řady.

Řadu pečující kosmetiky doplňuje i Vyživující sérum na řasy, které řasy hydratuje, posiluje a zajišťuje viditelné výsledky již po 1-3 týdnech. Díky obsahu přírodních ingrediencí a absenci parabenů je vhodné i pro nositele kontaktních čoček a jedince s citlivou pletí.

Značku Hairfinity založila Tymeka Lawrence v roce 2006, o několik let později se vlasové vitamíny Hairfinity staly tím nejprodávanějším doplňkem stravy na světě a sortiment se brzy rozrostl o další produkty z řad vlasové péče. Jedná se o značku, která je pro své kvalitní produkty a ověřené výsledky milována ženami po celém světě.

hairfinity-bezsulfatovy-hydratacni-cistici-sampon-na-vlasy-355-ml (1)
hairfinity-candilocks-vitaminy-na-vlasy-pro-rust-vlasu-zvykaci (1)
hairfinity-hair-vitamins-vitaminy-na-vlasy-pro-rust-vlasu-1-mesic (1)
hairfinity-posilujici-amino-maska-na-vlasy-240ml
hairfinity-serum-pro-rust-zdravych-a-silnych-vlasu-7ml
hairfinity-silne-vyzivujici-botanical-olejicek-na-vlasy-50ml (1)