PROFIBEAUTY E-SHOP
PROFIBEAUTY PROFESIONAL
KAM NA APLIKACI
PROFIBEAUTY MAGAZÍN

BONDOLUX

bondolux1

BONDOLUX® je systém, který spolehlivě chrání vlasy před poškozením při chemickém ošetření. Díky tomu se chemicky zatížené vlasy barvením stávají bezpečným, jako nikdy předtím v historii kadeřnické profese. Tento systém péče opravuje nejen poškozené vazby, ale vytváří i nové propojení mezi vazbami. To je nejúčinnější způsob, jak obnovit poškozenou strukturu vlasů.

Vlasy jsou zářivé, zdravé a silné. Inovativní systém, který se nachází v přípravcích Bondolux, je založen na působení hlavních složek, kterými jsou NAC N-acetylcystein (vytváří nové vazby ve vlasovém vláknu a celkově chrání vlasy), deriváty rýže (posilují vlasy a také vytváří ochrannou vrstvu vlasu) a výtažek z bambusu (vlivem něho se vlasy stávají pevnější, ale zároveň flexibilnější). Díky tomuto složení budou vlasy po celou dobu barvení či jiné chemické procedury chráněny přímo zevnitř vlasového vlákna. Bondolux obsahuje také směs aminokyselin, které vlasy hydratují a tvoří je pevnějšími.

bondolux

BONDOLUX SYSTÉM

Vlasová péče Bondolux zahrnuje 3 produkty, přičemž každý má zcela jiný účel. První z nich funguje jako ochrana během chemického procesu, druhý je vhodný na péči bezprostředně po proceduře a třetí je určen pro domácí použití.

Na našem e-shopu jsou tyto produkty k dostání ve velké (500 ml) či malé (100 ml) sadě.

BONDOLUX No. 1
INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ OCHRANA

Přidáním BONDOLUX No. 1 během procesu zesvětlování, barvení permanentní barvou nebo přelivem, dochází ke vzniku nových vazeb uvnitř vlasového vlákna.
BONDOLUX No. 1 obsahuje výtažek z bambusu, který vlasy posiluje a dodává jim pružnost. Může být použit samostatně jako intenzivní vlasová kúra nebo jako posilující péče po permanentním barvení ideálně s BONDOLUX No.2.

BONDOLUX No. 2
INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ KRÉM

BONDOLUXNo. 2 je spolu s BONDOLUX No. 1 vhodný pro posílení vazeb uvnitř vlasového vlákna. BONDOLUX No. 2 čistí, hydratuje a uzavírá kutikulu vlasu. Díky výtažku z bambusu se vlasy stávají pevnější, pružnější a celkově se zlepšuje kvalita vlasů.

BONDOLUX No. 3
INTENZIVNÍ POSILUJÍCÍ MASKA

Intenzivní vlasová péče pro domácí použití. Doporučujeme ji používat jednou za 14 dní. Díky výtažku z bambusu budou vlasy pevnější, pružnější a budou plné života a lesku.